2737
2739

من بادخترم حلقه هوش بازی میکنم و

کره هوش .تمرین ادای کلمات.  کتاب میخونم ک البته دستش ک برسه همه روپاره میکنه .دالی بازی قایم موشک در حداینکه زیر ملافه بریم .لی لی لی لی حوزک .

چیزی اگر ب ذهنتون میرسه راهنمایی میکنید بگید .

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عه پسر منم یازده ماهشه😍😍😍😍الهی دورش بگردم خیلی شیطونه منم دالی بازی میکنم باهاش

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
علاوه بر اينها که گفتي تاب سوارش مي‌کنم خوشش مياد.

بله تاب سواری هم دوست دارن .پارکم میبرم خیلییی کم البته تا حالا س باربردمش بخاطر سردی هوا .تاپ و سرسره هم سوارمیکنم .خیلی ذوق میزنه

2738
من توپ پارچه‌اي هم براش پرت مي‌کنم برام ميندازه توپش را. دخترم 10 ماه و نيمه هست.

میتونه پرت کنه سمتتون؟دخترم پرت نمیکنه میده تو دستم .اماتوصندلی غذا ک هست وسایلشو پرت میکنه پایین .توپ روتوبازی نمیتونه پرت کنه

عه پسر منم یازده ماهشه😍😍😍😍الهی دورش بگردم خیلی شیطونه منم دالی بازی میکنم باهاش

ای جون خداحفظش کنه😍دختر من ملافه مبلو میندازه روش راه میره مثل ی روح کوچولو میشه کلی مارومیخندونه .بعد ک از سرش میکشیم کلی میخنده

ای جون خداحفظش کنه😍دختر من ملافه مبلو میندازه روش راه میره مثل ی روح کوچولو میشه کلی مارومیخندونه . ...

ای جون منم کم کم داره راه میفته خیلی شیرین شده تو این سن نیم وجبی

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
بله تاب سواری هم دوست دارن .پارکم میبرم خیلییی کم البته تا حالا س باربردمش بخاطر سردی هوا .تاپ و سرس ...

تاب به بارفيکس توي خونه ببند براش. راحتتره. تازه گاهي وقت خوابش هم باشه اونجا خوابش مي‌بره و بعد برش ميدارم ميذارم سر جاش

میتونه پرت کنه سمتتون؟دخترم پرت نمیکنه میده تو دستم .اماتوصندلی غذا ک هست وسایلشو پرت میکنه پایین .ت ...

پرت اونطوري که نه ولي حدود 30 يا 40 سانت به طور کج و کوله ميندازه طرفم. آخه برادر بزرگتر داره و اون مدام داره توپ بازي مي‌کنه اينم ميبينه.

خدا حفظش کنه عسل خانمو. دختر من هنوز راه نميره توي روروئک ميره فقط.

دختر من اصلا تو روروئک ننشست اماخیلی خیلی زود راه افتاد .خدا دخترشماهم حفظ کنه😍

2706