2737
2734
عنوان

بچه دوم ؟؟ سوم یا ....

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من موافق یه بچه نیستم.من یه دختر دارم از خدا میخام یه دختر دیگه بهم بده فردا روز که من نباشم این دو دختر مونس و همدم هم باشن. فک کن یه دختر داشته باشی وقتی مادرش از این دنیا رفت این دختر حرف دلشو به کی بگه.؟

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
من موافق یه بچه نیستم.من یه دختر دارم از خدا میخام یه دختر دیگه بهم بده فردا روز که من نباشم این دو ...

انشاالله ک همیشه سلامت باشی  و سایتون بالای سر دخترتون 

انشالله ک بهتون ی گل دختر سالم بده

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن
2731

من از اولم مخالف تك فرزندى بودم به شدت. 

وقتيم كه تصميم به بچه دار شدن گرفتم، حداقل به ٢ تا فكر ميكنم. تك فرزندى ظلم بزرگيه كه مادر و پدر در حق بچه ميكنن. اگه خيلى به فكر تربيت سالم و تحويل يه بچه ى موفق به جامعه هستيد، پس لطفا فكر خواهر و برادر هم براش بكنيد.

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ
اینا ک درست انسان از اول خلقت به همین لطف خدا زندس منظورم جامعه است  امنیت  الان دیگه ...

باید بدونیم ک هیچ کس از فردا خبر نداره ,یعنی نمیشه گفت روزگار همیشه اینطوری میمونه ,در مورد اخلاقیات و جامعه هم همیشه در همه ی دورانا ,گذشتگان ادمای خوب و بد بوده ,از هزاران سال پیش ,و این دلیل نمیشه بگم کل جانعه بدن ,هیچ وقت توی ی جمعیتی نمیشه گفت همه بدن بهرحال نصف خوبن نصف بد ,و خانواده اصل و کانون این خوبیا و بدهاس , بعد خداوند در قران فرمونده ما انسا ن رو با رنج مشقت افریدیم یعنی ما ب دنیا نیومدیم ک همه چیز گل و بلب باشه ه .و اخرم اینکه ما در اینده حکومت امام زمان(عج) رو در پیش داریم ,الانم ک هم بارون میاد و وضعیت اب بهتر شده پس بهتر ه خوش بین باشیم و ب لطف خدا امیدوار

دلم تنگه خانه ی پدریه😭
من از اولم مخالف تك فرزندى بودم به شدت.  وقتيم كه تصميم به بچه دار شدن گرفتم، حداقل به ٢ تا فك ...

چی بگم والا منم ک گفتم من خودم به سه تا بچه فکر میکردم ولی الان خیلی میترسم

بنظرم هیچ آینده ای وجود نداره

همه چی مبهمه

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن
2740
من که ۶تا اوردم مثل چی توی گل گیر کردم بخدا 

هزار ماشالله 6 تاااا

خدا حفظشون کنه براتون 

جسارتا میتونم بپرسم چندسالتونه

باید بدونیم ک هیچ کس از فردا خبر نداره ,یعنی نمیشه گفت روزگار همیشه اینطوری میمونه ,در مورد اخ ...

مرسی از این پیش بینی روشن

واقعا ادم حس خوب پیدا میکنه

من دیدم کسایی که فقط به خاطر جنسیت تا ۳ تا بچه هم اوردن

اینا قطعا به شرایط مورد نیاز بچه فکر نمیکنن

البته شانس اوردن که سومی نتیجه دلخواهشون شده وگرنه تا کجا ادامه پیدا میکرد الله و اعلم😐😐😐

منم دلم میخواد فقط ۲ تا داشته باشم

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦
من دیدم کسایی که فقط به خاطر جنسیت تا ۳ تا بچه هم اوردن اینا قطعا به شرایط مورد نیاز بچه فکر نمیکنن ...

وااای  این یکی دیگه قابل هضم نیست خداییش

چرا ادم بخاطر دل خودش باید زندگی چند نفرو به بازی بگیره 

اون بچه تا زمانی ک نسلش ادامه پیدا کنه بهردن ادم حق داره

۳۵ سالمه

هزار  ماشاالله 

خودتون دوست داشتید؟؟؟یا چند قلو شدن

اگه دوست دارید ی کم توضیح بدید

2706