2410
2553
عنوان

بچه دوم ؟؟ سوم یا ....

359 بازدید | 30 پست

سلام 

کسی هست توی این اوضاع و احواله جامعه توی این وضعیت اقتصادی و کار و کاسبی به فکر بچه دوم یا سوم باشه؟؟؟؟

بنظرتون کار درستیه 

من خودم قبلا به سه تا بچه هم فکر میکردم

ولی الان فقط از خدا میخوام بتونم همین ی دونه رو بدونه مشکل بزرگ کنم و اصلا دیگه نمیتونم به بچه دوم فکر کنم

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من فکر پذیرفتن سرپرستی یه بچه ام به نظرم اصافه کردن یه بچه جدید  به دنیا تو این وضعیت درست نیست اما میتوانم به یه بچه که دنیا اومده کمک کنم 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2714
من فکر پذیرفتن سرپرستی یه بچه ام به نظرم اصافه کردن یه بچه جدید  به دنیا تو این وضعیت درست ...

منم دقیقا به همین فکر میکنم

چون الان ب من میگن ک بعداااا ک بچت بزرگتر شد احساس نیاز میکنی 

منم میگم تو اون شرایط بهترین کار اینه ک ی بچه بیارم سرپرستی کنم 

هم خلا من پر میشه هم خلا اون بچه

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن
من خودم دلم واقعا دوتا بچه میخاد ولی همسرم میگه الان با این شرایط ادم تو یکیشم میمونه ,ولی بچه خوبه ...

کاملا حرفتون درست ولی واقعاااا امیدواری؟؟؟؟؟

راستش نه فکر خودشه 

اگه بچه ی اولتون باشه ی کم هضمش برای بقیه سخته

امیدوارم خدا کمکتون کنه به نتیجه ی عالی برسید

بله ,ب لطف خدا ,ب اینکه ,روزی هر کسی دست خدا ,ب اینکه بچه با خودش نعمت میاره,

اینا ک درست

انسان از اول خلقت به همین لطف خدا زندس

منظورم جامعه است 

امنیت 

الان دیگه نه هوا سالم . نه آب .  ن اخلاقیات نه آینده نه کار نه آرامش نه آسایش هیچی دیگه نمونده 

شما به چی امیدواری

2706