2737
2739

عمه ام 😁😁😁ولی برا کسی نمیدوزه  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

نه نارم😊

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سی چی؟😕

چون د خورموئه نیسم😆

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
2738
خورموئه وِ ای خویی ول کردیه رتیه کجا

مه متولد یکی د شهرستانیا ایلامم.

ولی اصالتا لر خرم آبادیم.خیلی دوس دارم بیام خورموئه زندگی بنم(بکم)😊

سلام خانوما اکه خواستین محصولات ارایشی کاملا اصل از سوئد اوریفلیم خرید کنین به این آدرس کانال تلگرامی مراجعه کنین هم قیمتها عالیه هم محصولات اصل هست هم میتونین خوتون کانال بزننین ومشاور بشین  خودتون هم استفاده کنین هم بفروشین .@oriflamsweden1397