2733
2734

سلام بچه ها خوبین؟!

من دنبال یه روانشناس بالینی واسه مشاوره میگردم

برای حل مشکل جوانان با پدر و مادر

یعنی واسه مشکلات خانوادگی، نه زناشویی و ازدواج

اگه کسی رو میشناسین که خوب باشه و قیمت هم مناسب باشه لطفن معرفی کنید

فقط خواهش میکنم منشی دکترا نیان تبلیغ کنن

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام  شما به روانشناس بالینی نیاز ندارید به مشاور خانواده و نوجوان (اگر جوان تون زیر ۱۸ س ...

سلام نه عزیزم ۲۵ سالشه ، یکم شرایط پیچیده است

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
سلام نه عزیزم ۲۵ سالشه ، یکم شرایط پیچیده است

مشاور خانواده در صورتی که اختلال روانی مطرح نباشه گزینه مناسب تری هست

از دکتر بهزادی فرد مرکز مشاوره نیک اندیشان میتونید وقت بگیرید ، روانشناس بالینی هم پیام بدید خصوصی معرفی کنم خدمتتون ،اینجا گویا شماره نمیشه گذاشت

مشاور خانواده در صورتی که اختلال روانی مطرح نباشه گزینه مناسب تری هست از دکتر بهزادی فرد مرکز مشاور ...

ممنون عزیزم، پس بهتون درخواست دوستی میدم قبول کنید لطفن