2737
2739

امشب من ماست و گردوباترخون خشک ونمک درست کردم نون ریزکردم توش قشنگ گذاشتم خیسانده شده وبعدنوش جان کردم😋😀😂

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هروقت تنبلیم بیادیه پیازخردمیکنم تفتش میدم باادویه ورب بعدهرچی دم دستم بیادمیریزم توشووسوپش میکنم ...

خداااایش سوپ غذا نیست من گلوم درد میکنه دارم سوپ میخورم الان فحش زمین و زمان میدم😂😂😂😂

حالا باز سوپ خامه و شیر بهتره این که من دارم میخورم آب زیپوئه😪

2728
قدیما پیش غذا بود الان هم شاممونه هم نهار فردا    

اره والااینم توجیه تنبلانه ی ماس😂

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
منم خییییلی دوست دارم اما تمیز کردن دل مرغ خیلی سخته

عزیزم من اول با یه چاقوی تیز سفیدی های سرشو میبرم بعد ریز میکنم میریزم تو یه کاسه بزرگ اب میریزم روش چند بار بادست زیرو رو میکنم تا لخته های خونش بره وتمیز تمیز بشه بعد میزارم اب بندازه وبسته بندی میکنم با سیب زمینی وپیاز درست میکنم با نون ساندویچی شوشو وپسرم خیلی دوست دارن 

خدایا شکر 
2740
خداااایش سوپ غذا نیست من گلوم درد میکنه دارم سوپ میخورم الان فحش زمین و زمان میدم😂😂😂😂 حالا باز ...

نه سوپ جوخیلی خوبه که من توش جووعدس و کرفس وهویج میریزم باسیبزمینی وشویدخشک خیلی خوشمزه س باابلیموهم ترشش میکنم

عزیزم من اول با یه چاقوی تیز سفیدی های سرشو میبرم بعد ریز میکنم میریزم تو یه کاسه بزرگ اب میریزم روش ...

اگه تمیزش کنی بعدبانمک وفلفل وابلیموبذاری یه روزبمونه بعدکباب یاسرخش کنی انقددررررخوشمزه میشه که نگو

نه سوپ جوخیلی خوبه که من توش جووعدس و کرفس وهویج میریزم باسیبزمینی وشویدخشک خیلی خوشمزه س باابلیموهم ...

واااای بگو برام سوپ خوشمزه اگه بلدی 

من سوپام خییییلی بد میشن همیشه 

متنفر شدم از سوپ انقدر که خودم بد درست میکنم

دمتون گرم

ما غذای تنبلانمون فیله مرغه، با ادویه با یه کوچولو روغن میزارم بپزه ساندویچی میخوریم، یه غذای دیگه هم ماکارونی تنبلانه با یه قابلمه، شوهرم خیلی دوست داره، مایه ماکارونی رو درست میکنیم آماده که شد ماکارونی و آب یکی دو استکان میریزیم توش با ماکارونی، درشو میزاریم آروم بپزه، تقریبا یه ربع بیست دقیقه میپزه، آخرش یه کم پنیر هم خوشمزه ترش میکنه، خیلی سریع نیست اما راحته

شوهر منم اوایل میگفت غذانیست یه بار مجبورش کردم شلغمو بانون بخوره.حالا هراز گاهی میگه شلغم بپز بانون ...

الان برا شوهرم خوندم چشماش گرد شده میگه دیگه تو این سایت نرو بداموزی داره😒😄

خدایا شکر 
2706