2737
2734

املت پیازخوردین؟مقویه وسریع

فقط پیاززیادوتخم مرغ ونمک فلفل و زردچوبه میخواد براتقویت قوای ج ن س ی خیلی خوبه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا حالا نشنیده بودم، خدا نکشدت، بیچاره رو شلغم خور کردی    

چند وقت پیش تو یه تاپیکی یه خانمی میگفت مادر شوهرم اینا تو اب شلغم نون تیلیت می کنن،می خورن

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
برعکس من سوپام خیلی خوشمزه میشه گوشت چرخ کرده روباپیازتفت بده بعدبهش زردچوبه بزن بعد رب ،رازلعاب دا ...

سوپ با گوشت نشنیده بودم تا حالا، من خودم جو پرک با مرغ و پیاز تفت خورده میذارم با آب رو گاز، یه چوب زنجبیل هم میندازم توش، بعد کم کم کمی سبزی سوپ و ذرت و فلفل دلمه و این مواد دم دستی هم بهش اضافه میکنم، وقتی مرغ پخت بیرونش میارم و استخوناشو جدا میکنم و ریش میکنم باز به مواد اضافه میکنم، آخرا هم ادویه و رب و...، خوشمزه میشه، مخصوصا با یه کم آبلیمو، اینو از مادرشوهرم یاد گرفتم، سوپای مادرم زیاد جالب نبود و منم مری میشدم به زور میخوردم

2731
سوپ با گوشت نشنیده بودم تا حالا، من خودم جو پرک با مرغ و پیاز تفت خورده میذارم با آب رو گاز، یه چوب ...

بریزخوشمزه میشه باگوشت چرخی

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
همین عکسه؟ جالبه، خوشمزه به نطر میاد

اره همین عکسه ،بدون کالباس هم میشه نون تست رو بزن تو تخم مرغ سرخ کن خیلی باحاله منم از ی فیلم ترکی یاد گرفتم غذا رو،زیاد روغن نمیگیره چون زود سرخ میشه فقط بزن تو تخم مرغ زود برگردون زیاد تو تخم مرغ نمونه که خمیر میشه نمیشه برش داشت

2738