2733
2734
عنوان

بیاید از ترسایی که تو زندگیتون دارید بگید😨

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 89 پست

من از این که جدی جدی عشقم برنگرده میترسم؛ولز خوب بعیده برگرده؛میترسم از ازدواج با کسی که دوسش ندارم یا اون مثلا تو دلش عاشق یکی دیگه باشه یا بد اخلاق باشه؛از زلزله و جنگ و حالت خفگی و ارتفاع هم میترسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من از این که جدی جدی عشقم برنگرده میترسم؛ولز خوب بعیده برگرده؛میترسم از ازدواج با کسی که دوسش ندارم ...

میخای شما از چیزایی که نمیترسی بگووو😅

زندگی خیلی خیلی به کام ماست😍منتها نه خودش....چیزش😕

من الان توی ماه چهارم بارداری هستم!! دقیقا ۴ ماهه ک مثل آدم ۲ قاشق غذا نخوردم. چون ویارم خیلی شدیده. 

از خوردن قرص آهن و تهوع هم حالم بد میشه و میارمش بالا. الان بزرگترین ترسم برای نی  نی مه😥😥

خیلی میترسم خدایی نکرده چیزیش بشه. 

فقط از خدا میخوام برام سالم نگهش داره

جدایی از شوهر و بچم بخاطر حسادت های جاری هام و خواهرشوهرم خیلی پستن تهمت های کثیف میزنن دعاکنید خدا ...

انشالله بهترانیا برای زندگیت باشه😍

زندگی خیلی خیلی به کام ماست😍منتها نه خودش....چیزش😕

چن تاس

یکی اینکه عموم خودش گف موقع دبیرستانش وقتی از مدرسه برمیگرده میره تو حیاطشون میبینه مامانش داره حیاطو جارو میکنه سلام داده مامانشم جواب عمومو نداده اینم بی خیال رفته تو اتاق خودش دیده مامانش خوابیده کلا حالا خدا میدونه اونی که تو حیاط بوده کی بوده

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
2706