2733
2739
سلام عزیزم میشه بپرسم شما توده تون چی بود .چی مصرف کردید براش.برای من تو سونو زده توده هیپواکو ۱۷ می ...

سلام عزیزم.مال منم همین هیپو اکو بود هیچی مصرف نکردم بجز هفته ای دوتا ویتامین ای.بعد باردار شدم قطع کردم الان که شیر میدم رفتم سونو گفتن تقریبا آب شدن و با شیردهی اوضاعشون خیلی خوب شده

سلام عزیزم.مال منم همین هیپو اکو بود هیچی مصرف نکردم بجز هفته ای دوتا ویتامین ای.بعد باردار شدم قطع ...

گلم ممنون که جواب دادی من خیلی نگرانم دوجا سونوگرافی رفتم یکیش گفت نمونه برداری توصیه میشه .کاملا گیج شدم .از نظر تغذیه اینا چیزی نگفت دکترتون ؟ گل مغربی هم نداد بهتون؟

توده برای شما تا چه اندازه بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم دکتر رفتم اصلا معاینه نکرد سونو نوشت رفتم سونوگرافی اونجا مشخص شد کیست دارم یک ماه قرص Eد ...

اسی من پارسال دستم درد میکرد رفتم دکتر معاینه کرد گفت سینه سمت چپت یه چیزایی حس میشه کیست انگار مال دوران شیردهی بوده ازاین حرفا سونو نوشت والا رفتم بدم گفت 500 هزار  نداشتم ندادم بعد یه مدت دستم خوب شد منم دیگه پی شو نگرفتم اما همون موقع ویتامین ای بهم داد یعنی بخورم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
سلام چی داشتید بعد چند مدت خوب شد اندازش چقد بود

کیست داشتم . نمیدونم چند تا بعد یه سال رفتم سونو نبود

سوتین اصلا محکم و سفت نبندین 

ایجاد کیست بیشتر به دلیل این هست که رگ های لنفاوی بخآطر سفت شدن سینه نمیتونن خوب کار کنن و باعث کیست سینه میشه

2738
کیست داشتم . نمیدونم چند تا  سوتین اصلا محکم و سفت نبندین  ایجاد کیست بیشتر به دلیل این ...

حتما کیستهات ریز بوده گلم چطور ممکنه من خودم اصلا عادت به سوتین سفت ندارم یا شب ها راحتم 

بچه ها من 19 سالمه سینه سمت راستم دوتا فیبرو ادنوم داره اول یکی بود الان شده دو تا. قرص ویتامین ای م ...

هفته ای چند تا میخورین؟ باور میکنی الان ۴ ماهه این کیست لعنتی زندگی منو به هم ریخته 

کسی درمان گیاهی براش بلد نیست؟

منم روزای اول که شنیدم دیوونه شدم ولی اصلا بهش فکر نمی‌کنم چون استرس به شدت مضر دکترم به من گفت یک ماه ویتامین ای بخور یک ماه نخور حالا هر جور دکتر تون تجویز میکنه من 3 ساله دارم خداروشکر اندازه اش بزرگ نمیشه همون طور میمونه و تا حالا چند تا دکتر رفتم گفتن خطر ناک نیست ول سعی کن هر 6 ماه یک بار بیایی

2706