2737
2734
سلام عزیزم.ممنونم. انشاالله تو هم چیزی که دلت میخواد قسمتت بشه. من ۸ ماهی طول کشید تا باردار بشم.ف ...

یعنی اقدام میکردی نمیشد یا مشکل داشتی.من که تو اقدام بودم متاسفانه رفتم دکتر گفت کیست داری اقدام نکن تا دو ماه خیلی حالم گرفته شد چون چندماه پیش سقط داشتم دورم تمام شد باز کیست اومد فعلا نه میتونم رژیم بگیرم نه جدول چینی😓😓

یعنی اقدام میکردی نمیشد یا مشکل داشتی.من که تو اقدام بودم متاسفانه رفتم دکتر گفت کیست داری اقدام نکن ...

نه مشکل خاصی نداشتم.انشالله تو بهترین زمان ممکن نتیجه بگیری

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما از بعد پاکی اقدام‌میرفتید؟ تو دلیتون پسره؟

بله.

نینی هم پسر

به نظرم هر چی خدا بخواد همون میشه زیاد ربطی به نکات نداره

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
2728
مرسی جواب دادی گلم انشاالله که خدا نی نی تو برات حفظ کنه زیرسایه پدرمادرش بزرگ بشه

خواهش میکنم عزیزم

مرسی بابات دعاهای قشنگت🌹

2738
سلام .نه هنوز.۲۰ روز دیگه معلوم میشه. به نظرم فقط خواست خدا هست و بس البته جدول چینی هم واسه هر کی ...

میشه به منم بگین اگه این ماه اقدام کنم پسر میشه یانه ۶۹ شهریورم اقدام اگه خدا بخواد ۱۰ روز بعد اقدام کنم

میشه بگین شما چیکار کردین برا بارداریتون ممنون

عزیزم من واقعا کار خاصی نکردم

میشه به منم بگین اگه این ماه اقدام کنم پسر میشه یانه ۶۹ شهریورم اقدام اگه خدا بخواد ۱۰ روز بعد اقدام ...

طبق اون جدول دختر میزنه.

البته بازم همه چی دست خداست

عزیزم شما از بعد پاکی اقدام‌میرفتید؟ تو دلیتون پسره؟

عزیزم اون ماهی که باردار شدم آره دقیقا روز بعد پاکی اقدام داشتم.

آره پسره

2706