2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نشستیم داریم چایی میخوریم برگشته میگه واااااای سپید علی(شوهرم) چشاشششش رنگیههههههه واییییییی منم میخ ...

اصن وقتی شوهرت خونه س لزومی نداره دوستتو تو خانه راه بدی من هروقت شوهرم میره سرکار با دوستام دورهمی داریم

اگ میشه ی صلوات بفرستین قلب نی نیم سالم باشه ب سختی باردار شدم 
2738
یا داریم غذا میخوریم برگشته میگهه علی علیییییییییییی اول برا من بریززززززززز  یا موقع صحبت هی ...

😐😐😐😐😐😐😐

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
نشستیم داریم چایی میخوریم برگشته میگه واااااای سپید علی(شوهرم) چشاشششش رنگیههههههه واییییییی منم میخ ...

تف تو روت بی حیا

یعنی چی آخه

یه چشم غره ای میرفتی بفهمه

خدایا یه شادی یهویی نصیب هممون کن...آمین💜
یا داریم غذا میخوریم برگشته میگهه علی علیییییییییییی اول برا من بریززززززززز  یا موقع صحبت هی ...

😳

جدی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

عووووق😝😝😝😝😷😷😷😷😷

چه حال بهم زنه 

عین این جیجیا

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                
2706