2733
2734
عنوان

بچه ها حالم خرابه

614 بازدید | 100 پست

اینقد حالم بده چشمامو باز میکنم میبینم هنوز زنده ام دوباره چشمامو میبندم. دلم میخواد قرص بخورم بخوابم وقتی به این فکررر میکنم که توی این دنیای درندش کسی به یاد ما نیست. زیر فشار مالی پدرمون درومد. به شوهرم گفتم اگر تا یسال دیگه وضع مالی بهتر نشه میرم

اخی ان شالله خدا کمک کنه بهتون

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
تنهاش نزار

چیکار کنم ؟ خسته شدم. وقتی مهمون میاد تنم میلرزه ... مگه چقد عمر میکنم ‌. تا همین الان داشتیم بحث میکردیم. بحثمون سر این بود که چرا نا امیده میگه من نا امید نیستم گفتم اگر نیستی چرا همش میگی مگر خدا پولی از اسمون بفرسته وگرنه ما خونه دار نمیشیم. گفتم حالا ک اینقد نا امیدی و هی بمن موج منفی میدی یسال بهت وقت میدم 

عزیزم اگه تو سختی ها پاش موندی هنر کردی وگرنه تو خوشی که همه هستن؛بخدا من روزهایی رو باشوهرم سپری کردم که هیچی نداشتیم ولی بیاد ندارم هیچوقت غر زده باشم تازه دلداریشم میدادم؛نه گداشتم خانواده خودم نه شوهرم بفهمن 

خدایا بابت همچی شکرت

براتون ۱۰تا صلوات میفرستم انشالله خدا به زندگیتون برکت بده😍😍😍

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2706