2737
2739
عنوان

شوهر دوستم سرش هوو اورده😞😞

590 بازدید | 31 پست

اول از همه بابت عنوان الکی که زدم معذرت میخوام ولی تا یه عنوان جنجالی نباشه نمیاین نظر بدین😄😄 

دوم میخوام اگه طبق نظراتتون مایل باشین داستان های مختلف بذارم. به این صورت که یه داستان رو یا از تخیل خودم مینویسم یا از واقعیت زندگی دوستام (با یه مقدار کم و زیاد که شکل داستان بشه)، بعد شما بیاین حدس بزنین داستانه واقعیه یا نه، منم بعدش میام اعلام میکنم واقعیه یا نه.

حالا لطفا نظرتونو بگین که انجام بدم این کارو یا نه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2740

وای ن حوصله نداریم تا اون حد :/

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2706