2737
2734
سلام من میخواستم فر سیم تلفنی کنم واسه کید و میخواستم بدونم چقدر از بلندی موهام گرفته میشه؟؟
ایا شما از فر کردن راضی بودید؟
خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود
سلام من فر کردم دو سال پیش

زیاد کوتاه نمیشهههههه شاید دو سه سانت

خیلی خوب شده بود و بهم میومد اما وقتی یکم بلند شد بد شد

رسیدگی میخواد شدیددددد

ینی اصلا بدون برنامه ریزی نمیشد جایی برم

باید مثلا اگه میخواستم غروب برم مهمونی صبح میرفتم حمام چیز میز میزدم بهش تا عصر خودش خشک میشد اگه سشوار میکشیدم خوب نمیشدددددد

من اگه بکشنم دیگه فر و تجربه نخواهم کرددددددد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کسی فر نکرده؟؟
خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود
ممنون بچه ها
بعد یه سوال دیگه دارم من حجابی هستم به نظرتون با موهای فر حجاب کردن بد نمیشه یعنی زیر روسری زشت و بد فرم بشه؟؟؟
2738
رونیکا جان اول از توی صفحه اصلب برو تو قسمت تبادل نظر بعد مثلا تاپیک عمومی رو انتخاب کن
وقتی باز شد بالاش نوشته موضوع جدید اینطوری مینطونی یه تاپیک عمومی بزنی
منم حجاب دارم اگه شاغل یا دانشجویی و مجبوری مدام حجاب بذاری به خاطر اصطکاک خیلی آسیب میبینه

اما اگه موس بزنی و درست کنی حتی با حجاب بری مهمونی یا تالار خراب نمیشه
"همسرم" حتی وقتی پیشمی دلم برات تنگ میشه باز .....
ممنون بچه ها
بعد یه سوال دیگه دارم من حجابی هستم به نظرتون با موهای فر حجاب کردن بد نمیشه یعنی زیر روسری زشت و بد فرم بشه؟؟؟
ارمیتا جان شما موهاتو با چی میبستی؟؟؟بد شکل نمیشد با حجاب زیر روسری؟؟؟
ماه تیتی جون موی فر اگه بلند باشه رو قشنگ می تونی با دست بپیچیو با کلیپس بزرگ پشت سرت محکم کنی
ولی موی فر کوتاه جالب نمی شه. زیر حجاب.مگه اینکه کلاه حجاب (ازین توری ها) زیر روسریت سر کنی که پفشو بگیره.
من خودم موهام بلند و فره.بعضی مردم فرهنگ ندارن می گن سیم تلفن!
یا ببیی !
فرناز جان حق با شماست بعضی از مردم واقعا کم فرهنگن
موهام یه مقدار پایین تر از شونه هامه به نظرت خوب میشه؟؟؟
2706