2737
2739
عنوان

به نظرتون من باردارم

496 بازدید | 79 پست

۱۲روز پیش اقدام داشتم شب تخمک گذاریم.بعد۷روز یه کم لکه بینی داشتم حالا ترشح آبکی زیاد دارم .زیر دلم بعضی وقتا درد میگیره.نفخ شدید دارم.تست جوش شیرینم زدم مثبت بود ۷روز دیگه موعد پریودمه

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوش شیرین دیگه چیه

تو نت بود جوش شیرین ریختم تو ادرارم کف کرد نوشته اگه کف کنه نشونه بارداریه

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2731
از کجا فهمیدی که ۱۲ روز پیش شب تخمک گذاریت بوده؟

دکترم گفت روز ۱۴پری رفتم پیشش

آخه میگن تخمک گذاری حدودا روز ۱۴ سیکل هستش یعنی دوهفته مونده به پریودِ بعدی.

اونوقت ۱۲ روز پیش اقدام کردی ۷ روز دیگه موعدته یعنی ۱۹ روز مونده به موعد اقدام کردی؟ یعنی ۴ روز بعد از اتمام پریود؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
تو نت بود جوش شیرین ریختم تو ادرارم کف کرد نوشته اگه کف کنه نشونه بارداریه

نه عشقم اینا همش کشکه،من صدبار زدم همش مثبت بوده،،شما صبر کن اگر دیر کردی از بده

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
2738
چطور فهمیدی شب تخمکگذاریت اقدام داشتی؟آخه من شنیدم چهارده روز بعدازتخمکگذاری موعدپریوده  

عزیزم رفتم پیش دکترم ۱۴پریودم گفت الان واسه اقدام خوبی موقع تخمک گذارریته

چطور فهمیدی شب تخمکگذاریت اقدام داشتی؟آخه من شنیدم چهارده روز بعدازتخمکگذاری موعدپریوده  

منم شنیدم ۱۴ روز بعد از اولین روز خونریزی و ۱۴ روز مونده به پریود بعدی میشه روز تخمک گذاری

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
آخه میگن تخمک گذاری حدودا روز ۱۴ سیکل هستش یعنی دوهفته مونده به پریودِ بعدی. اونوقت ۱۲ روز پیش اقدا ...

من ۲۰آذر پریود شدم ۱دی شد روز تخمک گذاریم

منم شنیدم ۱۴ روز بعد از اولین روز خونریزی و ۱۴ روز مونده به پریود بعدی میشه روز تخمک گذاری

من تقریبا دوسال روی زمان تخمکگذاریم تحقیق وبررسی کردم درنهایت پیداکردم وهمونروز اقدام کردم،🤣🤣

نه عشقم اینا همش کشکه،من صدبار زدم همش مثبت بوده،،شما صبر کن اگر دیر کردی از بده

اره صد درصد نیست منم همین جوری زدم گفتم ببینم راست میشه یا نه

حالا جواب منو بدید چرا سوال میکنید باردارم یا نه😁😰

من ۲۰آذر پریود شدم ۱دی شد روز تخمک گذاریم

آخه ۲۰ آذر تا ۱ دی میشه روز ۱۰ پریودت نه ۱۴

2706