2737
2734
عنوان

مامانای مشهدی ی لحظه لطفا

163 بازدید | 24 پست

سلام خانوما...پسرم دوازده روزشه میخوام پنجشنبه که چهارده روزش میشه ختنش کنم....دکتر خوب کی سراغ داره برا ختنه؟خواهرم دوتا پسراشو پیش بذرافشان ختنه کرده جفتشونم بعدش برده میله زده...جاریم پیش آریامنش برده راضیه...من نمیدونم کجا ببرمش

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آريامنش كجاس؟؟ اونم خوبه؟؟ اخه من بدرافشان دوست ندارم از مجبوري ميخام برم

نمیدونم به خدا که خوبه یا نه....فک کنم تو سجاده مطمئن نیستم...جاریم الان پسرش سه سال و نیمشه راضیه.موندم باورکن حسابی

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2731
منم موندم شديييييد بيا باهم بمونيم😂😂😂😂

😁😁😁خواب شب و روزش درست شده؟پسر من شبا تا پنج صب تقریبا میخوابه اما باز تا نزدیک نه بیداره...یکسره هم شیر میخوره☹☹☹ 

😁😁😁خواب شب و روزش درست شده؟پسر من شبا تا پنج صب تقریبا میخوابه اما باز تا نزدیک نه بیداره...یکسره ...

ببخشيد از ظهر ديگه نيومدم

نه بابا اصلا درست نشده 

كلا خواب نداره

طولاني ترين خوابش ميشه يك ساعت و نيم

خيلي دارم اذيت ميشم😭😭😭

ببخشيد از ظهر ديگه نيومدم نه بابا اصلا درست نشده  كلا خواب نداره طولاني ترين خوابش ميشه يك س ...

خواهش میکنم.وای منم کلافه شدم.تازه امشب دل درد داره هر ده دقیقه بیدار میشه و جیغ...بچه اولتونه؟من دومیه تا میخوابه و میخوام استراحت کنم خواهرش که سه سال و نیمشه دستوراش شروع میشه احساس میکنم دارم کم میارم...تازه طفلی شوهرم از شش که از سرکار میاد کت بسته درخدمته دختره

2740

نه منم بچه دوممه

منم فك ميكردم خيلي اسونتره ولي واقعا دارم اذيت ميشم

پسرم چهارسال و نيمشه طفلي كاري نداره اگه بخوابم ولي خب گناه داره اونم

كلا اگه تو روز يه نيم ساعت وقت داشته باشم براش

منم شوهرم ساعت شيش مياد خونه چه تفاهمي

اونم خيلي كمك ميكنه 

به كاراي خونت ميرسي؟؟

من كه الان زندگيم يه وضعي داره كه گم ميشي تو خونه😂😂😂😂

ای جان خدا ببخشه بهت....کارای خونه که تا خوابه تندتند مبکنم البته اگه کسل نباشم.غذا پختن‌معضله برام....پسراولتو کجا ختنه کردی؟

بهش ابجون نبات نميدي؟؟ قطره كوليكز هم خيلي خوبه

سه چهارقطره عرق نعنا دادم بهش🙈🙈یعنی میگی کولیکه؟؟؟خدا نکنه😔😔

اولي رو كلينيك آريان بردم ولي راضي نبودم

ای وای😔منم مبخواستم پنجشنبخ ببرم که فعلا کنسل شد بابای همسرم آنژیو داره و همسرم باید شب و بیمارستان باشه گفتم ی وقتی ختنه کنم که خودشم باشه خونه