2733
2739
عنوان

دوران عقد

320 بازدید | 43 پست

سلام ۱ سال و نیمه که عقدم

خیییییییلی خسته شدم ،دلم میخواد هر چه سریعتر برم سر خونه و زندگیم ولی به دلایلی باید صبر کنم که خودمم میدونم منطقیه ولی دیگه خسته شدم کاش این روزا زودتر بگذره و تموم بشه

وقتی هم که میام پیش مامانم و پیشش درددل میکنم کلی بمن حرف و صحبت میگه که اینم شد مشکل ؟؟ اصلا منو درک نمیکنه و میگه حالا میخوای عروس بشی که چی بشه فک میکنی عروس بشی دیگه مشکلی نمیمونه برات؟؟ بیشتر اعصابمو خورد میکنه

خیلی دلم گرفته و احساس میکنم گیر کردم و هیچ راهی ندارم جز صبرررررر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درکت میکنم خودمم عجله داشتم زود برم خسته شدم از بلاتکلیفی 10ماه عقد بودم و هشت ماه نامزد. ولی الان فک میکنم اون روزام خوش می‌گذشت کاش حرص اومدن سرخونه زندگیمو نمیزدم البته نمیگم حرص نخور هر کی چر چیو خودش باید تجربه کنه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2738

وای درکت میکنم...منم یک سالونیم عقد بودم...باهمسرم تو یه شهرم بودیم ولی بخاطر کار همسرم و مسئولیتاش ک همه مخارج ب عهده خودش بود واقعا اذیت شدیم...خداروشکر بعد عروسی واقعا حالمون بهتره

درکت میکنم ک سخته ولیییی

سعی کن و خودتو محکم کن ک از شرایط فعلیت لذت ببری و بدون این روزا داره از عمرت میره پس سعی کن شادباشی و کیف کنی چون دیگه برنمیگرده و اینجوری به کاینات پیغام مثبت میدی و انشالله زودتر مشکلا حل میشه و میری خونه خودت 

منم تو همین شرایطم، بهترین راه اینه ک زاویه دیدتو عوض کنی، دوران عقد ی خوبیایی هم داره مثلا هنوز اون مسئولیت سنگین زندگی رو دوشت نیس، سعی کن از بیرون رفتناتون لذت ببری، هر مشکلی داشتی اصلا با مادرت دردل نکن سعی کن خودت حلش کنی الان انقد مطالب روانشناسی هست...... 

2706