2737
2739
عنوان

مامانایی ک بهمن ماه زایمان میکنن بیاین دور هم باشیم😇🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 43 پست
خانماسیسمونی خریدین چه رنگی؟؟؟

اره عزیزم من  خریدم اتاقشم چیدم ، سرویس چوبشو سفید خریدم، شماها چی خریدین؟ 

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بچه دوممه که میفته اوایل بهمن ولی دی بدنیا میاد

اخی عزیزم ایشالا بسلامتی  نی نی تو بغل بگیری برای ما هم دعا کن

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓
2731
ای جان،ولی من طبیعی میخوام زایمان کنم دوست دارم بعدزایمانم سرحال باشم به دخترخوشگلم برسم ازمادری کرد ...

عزیززززم، میفهمم حستو انشالله ک ب سلامتی بغلش میگیری، من اخه زایمان اولمم سزارین بود الان بخوامم نمیتونم طبیعی زایمان کنم

مبارک باشه عزیزم اره صورتی نقره ای خریدیم عاشق وسیله هاشم تازه چیدم پرده اتاقشو تورتختش مونده 

ای جوونم چقد زیبااا😍ب سلامتی الهی از همشون استفاده کنه

عزیززززم، میفهمم حستو انشالله ک ب سلامتی بغلش میگیری، من اخه زایمان اولمم سزارین بود الان بخوامم نمی ...

مرسی عزیزم ببخشید ازحرفم ناراحت نشی دوستم من یکم ذوق دارم هیجانم زیاده ،انشاالله زایمان خوبی داشته باشی پسرکوچولوتو بسلامتی بغل کنی

2740
مرسی عزیزم ببخشید ازحرفم ناراحت نشی دوستم من یکم ذوق دارم هیجانم زیاده ،انشاالله زایمان خوبی داشته ب ...

نه عشقم چرا ناراحت حستو کاملااا میفهمم الهی هر روز این عشق زیادتر بشه و روزای خوبی و با نی نی خوشگلت داشته باشی🙏😍

مرررررررررررسی مهربونم همچنین گلم😘😘😘😘😘😘😘

فدای محبتت😍❤️

کدوم بیمارستان زایمان میکنی عزیزم

مبارک باشه عزیزم اره صورتی نقره ای خریدیم عاشق وسیله هاشم تازه چیدم پرده اتاقشو تورتختش مونده 

چه جالب ما زایمانمون با همه انشالله.😄😍

من به این جمله ی حضرت علی علیه السلام ایمان دارم.رزق دو نوع است:یکی انکه تو در پی آنی و او از تو گریزان و دیگری رزقی که در پی توست.البته این به معنای عدم تلاش نیست.تلاش از تو بقیش با خداست.تو آرامش داشته باش و توکلت به خدا باشه. سربزنگاه دست خدارو خواهی دید.
2706