2733
2734
عنوان

معرفی روانشناس خوب کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 86085 بازدید | 125 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامانای گل--من هم با دوستان موافقم مرکز تخصصی مرکز مشاوره راه مهربانی که اکثر مشاوران وروانشناساشون تو تلویزیون صحبت میکنند ،از کودک تا خانواده و اعصاب وروان همه استادن من که خیلی راضیم، فاز4مهرشهر 33529277-026 دکتر غلامی
2728

سلام دوستان من به صورت اتفاقی نظر های خوب شما رو خوندم من هم یک تجربه خوب در ضمینه مشاوره کودک خوب دارم

برادر زاده من شب ها با جیغ از خواب پامیشد برادرم خیلی مشاوره ها برد دخترشو و در آخر با مرکز مشاوره خوبی آشنا شد میخواستم به شماها هم پیسنهاد بدم.این هم آدرس مرکز مشاوره کودک

2740

سلام

منم دنبال یه روانشناس خوب میگردم. با جستجو در سایت، متوجه شدم برای یه دفتر روانشناسی داره تبلیغات میشه .چون همین نوشته ها در جاهای دیگه کپی شده.

مامان هلی#3

سمانه#247

غمگین_شب

کاربرها حواسشان باشه... کسی نمیگه من بدم!

خیلی کار زشتیه. لطفا اینکار رااا نکنیدددد

روانشناسی حرفه‌ای است که به سرعت در حال رشد است و همواره برای هر مراجع و هر مشکلی بهترین و مناسب ترین راه را مطابق شرایط وی ارائه میدهد . پش مشاوره روانشناس خوب باید ویژگیهای خاصی داشته باشد که در ادامه چند مورد از آنها را برای شما آورده ایم :

مهارت‌های ارتباطی: یک مشاوره خوب دارای مهارتهای ارتباطی و گفتاری عالی است و می‌تواند به طور موثر با گروه‌های مختلف افراد در زمان ها و مکان های مختلف به خوبی ارتباط برقرار کند.

دلسوزی: یک روانشناس محبوب بسیار دلسوز است و می‌تواند با درد و سایر مشکلات بیمار خود همدردی کند.  او می تواند بیماران را تسکین داده و به آن‌ها احساس راحتی را القا کند.

ثبات احساسی: یک مشاوره مفید دارای پایه عاطفی کامل است و می‌تواند استرس و آشفتگی‌های عاطفی افرادی را که با آن‌ها روبرو می‌شود را به آسانی تحت کنترل خود در آورد.

اخلاق: یک مشاوره روانشناس خوب  دارای یک مجموعه ارزش‌های اخلاقی کامل است و جلسات خود با بیمارانش را به صورتی محرمانه نگه‌ می دارد. روان‌شناس بزرگ همچنین آگاه به این است  که کار او می تواند تأثیر قابل توجهی بر مردم داشته باشد و این مورد را در هنگام برخورد با دیگران، همواره مورد توجه قرار می‌دهد.

ذهن باز: یک روانشناس بزرگ دارای ذهنی باز است و به همه‌ی افراد و موقعیت‌های متمایزشان احترام می‌گذارد.  او در برابر تحقیقات و روشهای جدید نیز دارای تفکری باز است تا حدی که ممکن است آرمان‌های خود را نیز به چالش بکشد.

بقیه اس در لینک زیر: انتخاب بهترین دکتر روانشناس کودک در تهران

کلینیک مشاوره روانشناسی اردیبهشت

کلینیک مشاوره روانشناسی اردیبهشت با تیمی حرفه ای و مجرب در امر روانشناسی و مشاوره

با حضور اساتید دانشگاه دارای دکترای روانشناسی  و عضو هیئت علمی دانشگاه

شماره های تماس:88285391

09193300805

زیرپل گیشا خیابان فروزانفر پلاک 18 طبقه همکف

سلام

منم دنبال یه روانشناس خوب میگردم. با جستجو در سایت، متوجه شدم برای یه دفتر روانشناسی داره تبلیغات میشه .چون  دقیقا تمام پست هاشان در تایپیک های دیگه کپی شده.

مامان هلی#3

سمانه#247

غمگین_شب

"که همه مربوط به دفتر بینش مریم کشاورز میشه . و این خیلی زشته که اینجوری به دروغ تبلیغات میکنند...." الان هم با یک کاربری جدید دیگر برای تبلیغات امدند kojkolakhan. چون قبلیا دیگه لو رفته...هرچه بیشتر با کاربری های جدید وارد بشید خودتان را کوچک و بی ارزش میکنید

واقعا خیلی کارتان زشته. این توهین به شعور کاربرای اینجاست

کاربرها حواسشان باشه... کسی نمیگه من بدم!

2706