2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن اتفاقا برعکس اون دوران خیلی خوب بودیم و بیشتر هواشو داشتم ولی الان انگار خسته شدم مشکلات واقعا ادمو خسته میکنه

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
2731
2738

ما 6 ماه اول ازدواجمون یعنی همون عقد ک بودیم همش دعوا و قهر بود ب حدی ک دوست داشتن از شوهرم جدا بشم!!! ولی خداروشکر بعدش کم کم خوب شدیم دعوا و بحث داریم ولی ن ب اون شدت 

وای هرجا میبینم نوشتن دوران عقد استرس میگیرم یاد خودم میوفتم ک روزی هزاربار این مطلبو سرچ میکردم وسعی میکردم ب خودم ارامش بدم

من وهمسرم تو دودنیای متفاوت بودیم هیلی اختلاف داشتیم توعقد البته بیشترش بخاطراین بود ک وقت نمیکرد بیادپیشم هموببینیم

خلاصه اکثراوقات ب جدایی فک میکردم

الان خداروشکر ک زیر ی سقفیم بهتراز اون موقع هاییم

البته دعواهای شدیدهم داریم ولی بخاطرعشقی ک بهم داریم میبخشیم همو

اونموقع اختلاف نظر بیشتر داشتیم و هرچی گذشت و شناختمون از هم و زندگیمون بیشتر شد این مشکل کم و کمتر شد و از وقتی رفتیم سر زندگیمون دیگه به صفر رسید تقریبا 👍🏼

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی