2733
2734

یک بار شامپو ضد شپش بزن ؛ بعد با شونه ریزی که داره  تو حموم خوب شونه کن ؛ تا کامل  شپشای زنده از بین برن ؛ بعد نرم کننده خارجی بگیر بزن هر روز  سرت رو پر از نرم کننده کن و خیلی شونه بکش تا رشک ها با شونه کشیدن بیان بیرون؛ اوایل هر روز این کار رو کن بعد یواش یواش هر دو روز  ....

#قدس_خونبهایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا بخدا تاحالا رنگ نکردم موهامو

پس از کجا میان،شاید موهات چربه. زیاد

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
2728
یک بار شامپو ضد شپش بزن ؛ بعد با شونه ریزی که داره  تو حموم خوب شونه کن ؛ تا کامل  شپشای ز ...

ممنون از راهنماییت 

دیگه دارم دیوونه میشم

من خود به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود..
واقعا میاره اخه دخترم میره استخر منو ترسوندی

نه دارم سوال میکنم 

میخام بدونم میاره یا نه؟؟؟

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2738
موهام تازه بلند شده  شپش دست بردار من نیست

عزیرم حشره کش بی بو بزن به کل موهات و باشونه دندونه ریز مرتب شونه کن میبینی که همشون گیج میشن میریزن فقط حتما بکششون اونای که میفتنو.بعدشم بده ینفر موهاتو بگرده رشک هاشو دربیاره چون اگه رشک ها بمونن دوباره روز از نو روزی از نو.بعد برو حموم شاپو شپش بزن.راستی اسپند اسیاب شده هم بحوشونی ابشو بزنی روموهات یک ساعت،خوبه

خدایا شکرت به خاطر همه چیییییی🤩
ممنون از راهنماییت  دیگه دارم دیوونه میشم

خواهش میکنم ؛ لباساتون ؛ رو بالشت و پتویی که استفاده میکنید رو تند تند با اب داغ بشورید ؛ یا اسپری ضد شپش بزنید . تا اگه تو اونا هم رفته باشه از بین بره 

#قدس_خونبهایت
عزیرم حشره کش بی بو بزن به کل موهات و باشونه دندونه ریز مرتب شونه کن میبینی که همشون گیج میشن میریزن ...

ممنون گلم 

راستش اسپری پرمترین خریدم انقدر بدبو هست 

دیشب همش سرفه زدم

من خود به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود..
2706