2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه فهمیدی به منم بگو،الان ۴هفته س سر بچه تو لگنه یه هفته س رو دوسانت مونده دهانه ی رحمم صبح از درد شدید رفتم بیمارستان گفت همون دوسانته برو پیاده روی کن اگه بیشتر شد بیا بستری شو اومدن پیاده روی کلا قطع شد.کلافه شدم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2738

من هفته ٣٥ام خيلي پادردم كه كلافم كرده

حس مص پريودي تم تو كمر و لگنمم دارم، زير شكمم هي سفت ميشه طوري كه نميتونم كمرمو صاف كنم

خدايا خودت بهم این فرشته رو دادی خودتم سالم نگهش دار ♥️😔

من خودم تجربه ندارم اما داییم رفته بود سفر خانومش اومده بود خونه ما، وزن بچه هم زیاد!  نزدیک 4کیلو

هرکاری کردیم سز نکردن... 

پیاده روی روزی دو ساعت، یه ساعت صبح یه ساعت شب! 

آخر شب ها یه استکان دم کرده تخم شوید می‌خورد، دکترش گفته بود زعفرون نخوره چون دهانه رحم باز میکنه اما بچه نمیاد پایین بدتر اذیت میشه! 

دست هاشو میگرفتم تاجایی که میتونست بشین و پاشو میرفت. 

هرشب دوش آب گرم و ماساژ شکم و کمر... 

نرمش روی توپ! 

شب آخر حسابی پیاده روی کردیم (من بیچاره اون وسط 5کیلو کم کردم😅)  به توصیه دوستم که ماما هست یه آناناس بزرگ رسیده خریدیم اومدیم خونه باهم خوردیم، دیگه شام نخوردیم خوابیدیم! 

صبح با درد بیدار شد، تا ساعت 9 خونه بودیم... حدود 9ونیم با 5سانت بستری شد و ساعت 2 نینی دنیا اومد! 😍

با این که وزنش زیاد بود و زنداییم ریزه میزه هست خیلی راضی بود از زایمان!  بدون برش با دوتا بخیه فقط

(اینم داستان داره چطوری بدون برش خواستی بگم) 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
بگو

روغن نارگیل، زیتون و جوجوبا اگه پیدا کردید مخلوط کنید باهم، از هفته 36 به بعد (هرچه زودتر شروع بشه بهتره اما اگه دیر شروع کنید هم بی تأثیر نیس)  ناحیه پرینه و اطراف واژن هرشب با این روغن ماساژ بدید، به حالت های مختلف دورانی، بکشید پوست به اطراف و... 

یه سری نرمش هم هست تو نت بزنید میاد واسه منعطف شدن پرینه! 

چند نفر تو خونواده ما انجام دادن واقعا مؤثر بوده... نی نی خالم که بدون هیچ پارگی و بخیه دنیا اومد!  نزدیک بود تو ماشین زایمان کنه😅

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706