2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من میگم خودت تصمیم بگیر

من دوبار انتقال داشتم

بار اول فرش و انتقال ۳ جنین، استرس زیاد داشتم، شیرسویا و ژله و نشاسته و اناناس  … خوردم، استراحتم نسبی بود» نتیجه: منفی

بار دوم انتقالم فریز بود و مجدد ۳ جنین، به حد باورنکردنی خودم رو سپرده بودم به سرنوشت، هیچی غیر از غذاهای روزمره نخوردم اما حواسم بود زیادی سردی یا گرمیم نکنه، استراحتم بازهم نسبی بود، حتی دو روز بعدش با خانواده ام رفتم پارک( چون هیشکی خبر نداشت و اصلا نمیتونستم بپیچونمشون) اما مراعات میکردم و حرکات تند نداشتم، تو خونه هم یه دور میچرخیدم، ظرفی میشستم، غذایی میپختم و‌به ازای هر یک‌ربع سرپا بودن نیم ساعت دراز میکشیدم، روز ۱۰ انتقال که تقریبا زمان پریودم بود به لکه بینی و خونریزی افتادم که آسپرینم رو قطع کردن و شیافم شد دو تا. اما شکر خدا جواب مثبت شد

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
2742
من میگم خودت تصمیم بگیر من دوبار انتقال داشتم بار اول فرش و انتقال ۳ جنین، استرس زیاد داشتم، شیرسو ...

خیلی ممنون عزیزم از راهنماییت

من به شرایطی مثل شما دارم

نمیخوام کسی متوجه بشه

ببخشید خیلی سوال میکنم شما علائم بارداری هم قبل از ازمایش‌تون داشتید

خیلی ممنون عزیزم از راهنماییت من به شرایطی مثل شما دارم نمیخوام کسی متوجه بشه ببخشید خیلی س ...

خواهش میکنم

نه عزیزم هیچ علامتی نداشتم، فقط درد پریودی بود که با وجود لکه بینی یه جورایی ترسیده بودم که دارم پریود میشم

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
2740