2737
2739
عنوان

بچه ها میشه راهنماییم کنین برای دختریکسالم

| مشاهده متن کامل بحث + 133 بازدید | 19 پست
خیلی زود بخوابه ساعت 2نصفه شبه! نه دیگه شیرنمیخوره درطول شب! ولی صبح تاساعت 2ظهر دوسه باری میخوره آ ...

خودشو بیخیال عزیزم تو خودت سعی کن یه چیزاییو قانون کنی واسش وگرنه به خودشون باشه که کلا  میخوان نخوابن از فردا شب زود تر خاموشی بده اولش نق و نوق میکنه بعد عادت میشه

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
خودشو بیخیال عزیزم تو خودت سعی کن یه چیزاییو قانون کنی واسش وگرنه به خودشون باشه که کلا  میخوان ...

حتما ممنون عزیزم ❣️

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان امشب ساعت 10تا 11خوابید خودش گوشه پتو رو گرفت دستش وخوابید باهاش صحبت کردم گریه کرد😐

عزيززززم يه دفعه ايي نميتوني بچه رو ده شب بخوابوني يا نه صب بيدار کني ،کم کم مثلا روز بيست دقيقه نيم ساعت زودتر بيدارش کن يا برا خواب بعد از ظهرش سعي کن ديرتر بخوابه زودتر بيدارش کن ده دقيقه بيست دقيقه.

ميدونم بد خواب ميشه و گريه ميکه اما اگه ميخواي درست شه ي هفته بايد وقت بذاري و حوصله کن از يه ربع نيم ساعت شروع کن زود بيدار کردنش و با بازي حرکتي خسته اش کن....

بیرون عصرها ميبردمش اینقدر لجبازه کلاهشو درمی‌آورد ازسرش شالگردن هم نمیزاره سرماخورده بردمش دکتر&nbs ...

الان زوه برا مسجد دختر من ي سال و نيمشه نميبرم مسجد فعلا نميفهمن کنجکاون همه چيزو به هم ميريزن شما رو سه به بالا حساب کن برا مسجد

2728
عزيززززم يه دفعه ايي نميتوني بچه رو ده شب بخوابوني يا نه صب بيدار کني ،کم کم مثلا روز بيست دقيقه نيم ...

هفته پیش بهتر بود11 یکبار خوابید یکبارهم 12... باز بهم ریخت ساعت خوابش! 

مسجد آخه خودم دلم میگیره میگم برم دلم باز بشه خواهم سرده توی پارک نمیشه رفت

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد...