2726

اصلا شبها نمیخوابه تا 3و4صبح بیداره بعد میخوابه تا 2ظهر کمی شیر میخوره بازی میکنه وناهار باز یکساعت میخوابه! 

دیگه بیداره تا 3و4صبح! 

چکارکنم شنیدم خواب شب برای رشد بدنی ومغزی خوبه اگه فردا روز مشکلی براش پیش بیادچه خاکی بریزم توی سرم😨

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 

از فردا یه برنامه خواب تنظیم کن که شبا ساعت ۹ یا ۱۰   بخوابونیش نزار تا دو ظهر بخوابه میدونم سخته ولی تا یک دو هفته اول سخته بعد دیگه خود به خود عادت میکنه

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از فردا یه برنامه خواب تنظیم کن که شبا ساعت ۹ یا ۱۰   بخوابونیش نزار تا دو ظهر بخوابه میدو ...

هرکاری میکنم نخوابه گریه میکنه کلافه میشه منم میخوابونمش

2728

پسر من ساعت ۹ صبح بیدار میشه ساعت ۱۱ خوابش میگیره دوباره نیم ساعت بعد بیدار میشه تا ۳ نگهش میدارم یه چرت میزنه ولی سر ساعت ۹ میخوابونمش یا دیگه اخرش ۱۰ 

نگران نباش اينقد بچه اينجوره عصرها نذار بخوابه و شب يه حمام طولاني ببرش تا خسته بشه بخوابه يكي دوب ...

بچه اولمم هس تجربه ای ندارم... حموم آخه هرشب ببرم سرما نمیخوره؟ 

هرکاری میکنم نخوابه گریه میکنه کلافه میشه منم میخوابونمش

پس  ساعت ۹ بزور یا حال  ۱۰ شب بزور شده بخوابونش میگم اولش سخته تا عادت کنه  ولی زودی یاد میگیره

پسر من ساعت ۹ صبح بیدار میشه ساعت ۱۱ خوابش میگیره دوباره نیم ساعت بعد بیدار میشه تا ۳ نگهش میدارم یه ...

الان امشب ساعت 10تا 11خوابید خودش گوشه پتو رو گرفت دستش وخوابید باهاش صحبت کردم گریه کرد😐

ببرش بيرون به بهونه تفريح نذار بهوابه

بیرون عصرها ميبردمش اینقدر لجبازه کلاهشو درمی‌آورد ازسرش شالگردن هم نمیزاره سرماخورده بردمش دکتر 

میرم مسجداونجاهم کل صف نمازو بهم میریزه مهر و سجاده بقیه رو برمیداره😞

الان امشب ساعت 10تا 11خوابید خودش گوشه پتو رو گرفت دستش وخوابید باهاش صحبت کردم گریه کرد😐

خب وقتی خودش خوابید چراعو خاموش کن که دیگه فکر نکنه باز باید بیداار شه و بازی کنه واقعا خواب شب واسه رشد معز بچه از ساعت ۱۰ تا ۳  شب باید تو خواب عمیق باشن که هورمون رشد ت شح شه منم اولا ساعت ۱۲ تازه میخوابوندمش ولی وقتی فهمیدم موضوع رو دیگه ساعت ۹ میخوابونمش البته پسر من تا صبح هی بیدار میشه واسه شیر بچه شمام بیدار میشه واسه شیر؟

پسر منم اینجوری بود  الان یک هفته ۱۲ میخوابه ۷بیدار میشه  دوباره ۱۰ میخوابه ۱۲  بیدار ...

آخه منم نمیزارم خیلی گریه میکنه میاد بغلم لباسمو میگیره میگه بخوابونمش

خب وقتی خودش خوابید چراعو خاموش کن که دیگه فکر نکنه باز باید بیداار شه و بازی کنه واقعا خواب شب واسه ...

خیلی زود بخوابه ساعت 2نصفه شبه! نه دیگه شیرنمیخوره درطول شب! ولی صبح تاساعت 2ظهر دوسه باری میخوره

آره باید خاموش کنم من دیدم توی تاریکی میره روی مبلا واین ور اون ور... خیلی ورجه وورجه میکنه🤕

2706