2737
2739

خیلی حالم خرابه 

دخترم کلا بدخواب بود یه چندوقته باهزار ترفند ونذرودعا خوابش روتنظیم کردیم دوازده میخوابه

امشب دخترخاله شوهرم اینجابود کاری کرد تاساعت سه مارو علاف کرد بچم خوابش نبرد الان داد زدم سرش که بخوابه طوری که تکون خورد ازترس😢😢😢 اعصابم ازون دختره خراب بودو ازشوهرم که با برنامه من هماهنگ نیس پریودم هستم بدتر قاطی کردم سر طفل معصوم دادزدم 

خدایا دارم میمیرم خودم ازغصه

لطفا توی تاپیک ننویسین برو روانپزشک ومشاوره جمله کلیشه ایه توهین امیزیه

یاعلی

آخه چ مشاوری شما کم اوردی اون لحظه همین .. گریه نکن ..فردا یه خوراکی خوشمزه بهش بده..کلی ام بازی کن باهاش یادش میره..

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم اروم باش.منم هروقت کلافه و خسته و عصبی هستم داد میزنم . بعدش عذاب وجدان میگیرم . 

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
2731

پسر منم نمیخابه خابش خوبه امشب نمیدونم چشه زانو درد دارم چند وقته نمیتونم بخابم

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
2738
آخه چ مشاوری شما کم اوردی اون لحظه همین .. گریه نکن ..فردا یه خوراکی خوشمزه بهش بده..کلی ام بازی کن ...

اخه خیلی دیدم توی تاپیک مامانای خسته و کلافه یه عده معلوم الحال میان مینویسن برو روانپزک دارو بهت بده !!

صدباراین جمله رو دیدم

یاعلی
اخه خیلی دیدم توی تاپیک مامانای خسته و کلافه یه عده معلوم الحال میان مینویسن برو روانپزک دارو بهت بد ...

اونا دل میشکنن خدام جواب میده... بازی کن و خوراکی خوشمزه بهش بده یادش میره 

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
2706