2737
2734
عنوان

بچم هی سینمو میگیره ول میکنه

11032 بازدید | 36 پست

بچم سه ماه و دو هفته شه .شیر خودمو میخوره گاهی وقتها هم یه شیشه شیر خشک بهش میدم اما چند روزه سینمو هی میگیره و ول میکنه نق میزنه دوباره میگیره و ول میکنه و......امروز خیلی اینطور بود اصلا سینمو تا دوتا مک میزد ول میکرد یه کم قندداغ باقاشق بهش دادم با ولع میخورد یعنی گرسنه بود سینم پرشده از شیر ولی درست نمیگیره بخوره یعنی میخواد دیگه سینه نگیره درضمن پستونک هم بهش میدم.لطفا کمک کنید

احتمالا چون شیر خشک خودرده شیرتون براش مزه نداره یا چون ساده تر میاد عادت کرده شیر شما رو که باید محکم تر مک بزنه نمیگیره 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوابیده بهش بده دیگه ولت نمیکنه یه چند ساعتی اسیرت میکنه مث دختر من الان داره تفریح میکنه الانم ناخواسته از دهنش در اومد خونه رو گذاشت روسرش. امتحان کن😂😂

و خدایی که بشدت کافیست

منم مثل شمام شیرخشک شبهابهش میدم یک روزنمیخاست بخوروسینه م رانمیگرفت ولی شیرخشک رامیخوردچندساعت مقاومت کردم وندادم وبعدبه زورسینه م راگذاشتم دهنش خودش گرفت الان خوب شد

بذارگرسنه بشه چون شیرخودت خیلی بهتره همه دکترهامیگن شیرخشک اصلاخوب نیست 

وقتی اینطورمیکنه آرامش کن ویکم بزن پشت کمرش واروغشابگیر بعصی وقتهاهم بخاطرنفخه اینطورمیکنن

عزیزم شاید دلش درد میکنه نمیتونه بخوره ، یا بینیش کیپ باشه نمیتونه البته اونو که خودت متوجه میشی بینیش کیپه از گلو دردم میشه ولی احتمالا همون دل درده

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
2740

سلام خانومی

پسرمنم که الان دو ساله اس اینجوری بود 

وارد چهار ماه که شد دیگه تو روز سینمو ول میکرد و کم میخورد بعدش دیگه کامل ولش کرد شبا هم به زور میخورد من حتی شیر دوش برقی هم خریدم ولی نشد

من نمیدونستم مشکلش چیه به زور و با قطره چکون میریختم حلقش نمیدونستم که دارم بدترش میکنم بچمو 

کلی دکتر گوارش بردم ولی متوجه نشدن 

مجبور شدم شیر خشک بدم اونم شیر رژیمی از هلال احمر 

چون نمیفهمیدم به چی آلرژی داره 

خلاصه شیر خودم خشک شد و بچه شیر خشکی شد تا اینکه یه دکتر خوب تو همین نی نی سایت پیدا کردم که خدا خیرش بده 

دکتر بهروز مقدادی ... 

تشخیص رفلاکس معده داد و اینکه بچم به کلی از مواد غذایی مثل گندم و برنج و لبنیات و ... آلرژی داشت با تست مشخص شد ... 

ولی از همون روزی که بردمش دکتر و هنوز معلوم نشده بود آلرژی داره با داروهای دکتر خوابش خوب شد دیگه معدش اذیتش نکرد و ترش نکرد 

خیلی خوب متوجه تغییرش شدم 

خدا براش بسازه 

به شمام توصیه میکنم نذاری الکی بچت از شیر مادرش محروم بشه و اگه دست رو دست بزاری خدایی نکرده میشه ... 

بچه ی من حلقش ملتهب و زخم شده بود نمیتونست قورت بده

از بس اسید معده بالا اومده بود

احتمالا چون شیر خشک خودرده شیرتون براش مزه نداره یا چون ساده تر میاد عادت کرده شیر شما رو که باید مح ...

پس دیگه بهش شیر خشک ندم فقط سینم بدم اگر شیر نشد هم با قاشق بهش شیر خشک بدم یا آزاد هفته ی دیگه غذای کمکی شروع کنم نه؟؟که دیگه شیر خشک فراموش کنه

منم مثل شمام شیرخشک شبهابهش میدم یک روزنمیخاست بخوروسینه م رانمیگرفت ولی شیرخشک رامیخوردچندساعت مقاو ...

اروغشو میگیرم دوباره بهش سینه میدم اره باید مقاومت کنم و سینما بهش بدم .ولی بعد اینکه سینما گرفت خورد و سیر نشد چی کار کنم با قاشق شیر خشک بدم یا غذای کمکی شروع کنم

عزیزم کامنتهایی که گذاشتن رو من قبول ندارم بچه اگه مشکلی نداشته باشه شیرشو میخوره نذار طفل معصوم اذیت بشه

حتما شرایط آنتی رفلاکسو براش انجام بده 

هر وقت شیر خورد حتی تو خوابم تا بیست دقبقه عمودی بغلش کن تا شیر از معده خارج بشه حتما تغذیه خودتو رعایت کن چیزهای حساسیت زا مثل بادوم زمینی لبنیات تنقلات پرتقال و نارنگی نخور اینا برا معده بده 

دمای اتاقشو بین ۲۰ تا ۲۳ تنظیم کن چون گرما رفلاکسو تشدید میکنه

شیر خشکشو رژیمی بده مثل آپتامیل پپتی یا پپتی جونیور 

فقط نذار حلق بچت با اسید معده بسوزه 

تغذیه خودت خیلی شرطه...

مراعات کن 

2706