2737
2734
عنوان

عفونت بخیه

158 بازدید | 12 پست

بخیه سزارینمو رفتم کشیدم دکتر گفت جای بخیه سفت شده زخمت باز میشه و عفونت میکنه

خیلی میترسم

چکار کنم ؟؟؟؟

کاربری دست سه نفره ، لطفا برای حاجت رواییم صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب دکتر احمق همچین حرفی زده بعت آنتی بیوتیک نداد؟  باز شه عذاب و بدبختیه برا من عفوتت کرد با ا ...

چکار کردید؟

من خیلی میترسم

چجوری درمان شدید

2738
چکار کردید؟ من خیلی میترسم چجوری درمان شدید

هیچی ب سختی با کلی تزریق آنتی بیوتیک برا من جا بخیم کبود شد بعد تب و لرز شدیییییید یهو رفتم دسشویی دیدم همه جام خونه بخیم وا شد ب دکتر بیشعورمم دسترسی نداشتم روز 18 ام بعد زایمان بود هیچ بیمارستانی ام قبول نمیکرد تو خونه عمم ک پرستاره تزریق کرد ولی چ فایده جا بخیم افتضاح شد 😭هنوزم کلی درد و عذاب بعد چند ماه

برو پیگیری کن سونو از محل بخیه بده ببینن چیزی هست یا نه من اینارو نمیدونستم

قانونا بیمارستان بستری میکنن ی هفته و مدام از تریق سرم انتی بیوتیک تزریق میکنن ولی من دسترسی نداشتم تعطیلات بود هیچ بیمارستانی قبولم نکرد خدا لعنت کنه هرچی پزشک و کادر بیمارستانیه بهمون میگفتن تشنج کرد زنگ بزنید انبولانس اون بیاره اورژانس شاید بستری کنیم با ی نوزاد رو دستم فقط شب و روز تف و لعنتشون میکنم

قانونا بیمارستان بستری میکنن ی هفته و مدام از تریق سرم انتی بیوتیک تزریق میکنن ولی من دسترسی نداشتم ...

خدا کمک شما کنه کمک منم کنه انشااله