2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بادمجونو خورد کن یه کم سرخ کن پیاز داغ و اگر دوس داری ی ذره سیرم بزن گوجه هم توش خورد کن تفت بده رب و زردچوبه هم بزن فلفلم بریز یه کم اب بریز درشو ببند بپزه 

نیم ساعت تا ۴۰دقیقه میپزه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

بادمجان نگینی خورد کن بزار تو آب نمک نیم ساعت 

پیاز داغ کن جدا بعد بادمجون ها رو اول جدا یکم تفت بده نرم که شدم گوجه و پیاز و ادویه رو اضاف کن بزار یکم پبزه

سریع آماده میشه

میشه برای خاله شدنم یه صلوات بفرستین
2738

من لول یکم کره میریزم بعد پیاز رو حلقه حلقه میکنم یکم میزارم کم کم سرخ شه بعد روش بادمجونو حلقه حلقه میکنم بعد سیب زمینی و حلقه حلقه بعد دوباره بادمجون و در اخر گوجه فرنگی یکی دوتا حلقه میکنم روش بعد تو یه کاسه رب و با اب داغ خوب هم میزنم یه دونم عصاره گوشت میریزم خوب هم میزنم میریزم روشون زیرشو کم میکنم میزارم کمیپزه اگه دوست داشتی دوتا فلفل تند هم بنداز توش عالی میشه

بادمجون و سیر و گوجه و ادویه ...من کلن متنفرم از بادمجون 

مرسی گلم از توضیحت 

من از گوجه  بدم میاد😞

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده

من یتیمچه کدوهم درست میکنم اونم خیلی خوشمزه میشه اول کدوروپوست میکنی بعد ریز خورد میکنی 1پیاز داغ فراوون بگیر بعد سرخ کن سیرم توش تفت بده نمک وفلفل وزردچوبه میزنی گوجه هم خوردمیکنی میریزی داخلش تفت میدی بعد هم 1مقدار کم شنبلیله وباز تفت میدی آخر سر هم کدوروریخته تفت میدی سرشو بذار زیرشم کم کن بذار بابخاربپزه وقتی پخت رب بزن این غذا بایدیکم تند باشه

سیب زمینی نگینی هم حتما بریز

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2706