2752
2734
عنوان

پودر جوانه گندم

20554 بازدید | 38 پست

پودر جوانه گندم واسه چاقی صورت موثره؟ یک هفتس دارم میخورم.یه قاشق میریزم توی ماست قبل از غذا میخورم.درسته بنظرتون؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بله خوبه 

از همون به صورتتم بزن محشر کبراست

دفع لک و مک 

سفیدی و روشنی پوست 

لایه بردار 

البته هفته ای دو بار بزن 😊

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
من یه مدت خوردم صورتم فرق کرده بود ولی خیلی حال بهم زنه

قبله غذا یا بعد غذا میخوردین؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
من گرفتم تازگی دوبار تو سوپ دخترت کردم برای وزنگیریش.بنظرتون خوبه یا خوب نیس؟میشه راهنمایی کنید

خوبه بشرطی ک اصل باشه خودت گندم بگیر تو خونه درست کن 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
بعد غذا

آخه مربی باشگام گفت قبل از غذا🤔

قبله غذا یا بعد غذا میخوردین؟

قبل غذا لاغر میکنه برا چاقی باید بلافاصله بعد غذا بخوری

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
خوبه بشرطی ک اصل باشه خودت گندم بگیر تو خونه درست کن 

چجوری درست میشه؟

آخه مربی باشگام گفت قبل از غذا🤔

اشتباه کرده حتما این ی چیز واضح و مشخصه ک همه میدونن

2706