2733
2739

با سلام

دوستان عزیزی که تازگی به بازار گل غرب تهران(ستاری) رفتن میشه بگن ساعت کاریش چطوریه؟ توی گوگل زده که از ساعت 14 الی 16 بسته است(تایم نهاری).

دقیقا این تایمی هست که من میتونم برم. میخواستم بپرسم واقعا اینطوریه؟ و تو این دو ساعت تعطی میشه؟ 

از پاسختون پیشاپیش خیلی خیلی ممنونم

عرضه ی لباس زیرهای بسیار متنوع و ارزانتر از همه جا. اگر به دنبال لوازم خیلی خاص هم میگردی اینجا پیدا میکنی @paridokhtunderwear

من تازگي ها نرفتم 

قبلا هم عصر ساعت ٤/٣٠ يا٥رفتم 

زمستونها زودتر تعطيل ميكنن 

فكر كنم تايم ناهار دارن ولي نميدونم چنده

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.

من سه ماه پیش رفتم. فکر کنم تایم کاری عصرش ۱۳ تا۱۷ بود. چون من همون حدود ساعت ۳ و ۴ اونجا بودم

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من سه ماه پیش رفتم. فکر کنم تایم کاری عصرش ۱۳ تا۱۷ بود. چون من همون حدود ساعت ۳ و ۴ اونجا بودم

یعنی سه عصر فروش دارن؟ باشه که عالیه. 

میخوام الکی مرخصی ساعتی نگیرم و پاشم برم اونجا تو سرما وایستم تا باز کنن

عرضه ی لباس زیرهای بسیار متنوع و ارزانتر از همه جا. اگر به دنبال لوازم خیلی خاص هم میگردی اینجا پیدا میکنی @paridokhtunderwear
یعنی سه عصر فروش دارن؟ باشه که عالیه.  میخوام الکی مرخصی ساعتی نگیرم و پاشم برم اونجا تو سرما ...

خب صبر کن جمعه برو

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
خب صبر کن جمعه برو

نمیتونم باید امروز گل کادو بگیرم برای کسی ...