2737
2734

سلام اول اینکه لطفا لطفا اونایی که جبهه میگیرن هیچی نگن...چه اونایی که طرف مادرشوهرن چه اونایی که طرف عروسن، من اول زندگیم از طرف خانواده شوهرم خیلی اذیت شدم بیش از حد که نمیخوام تکرار کنم... 2سال بعد عروسیم رنگ. زندگیو دیدم رنگ ارامشو دیدم دعوامون باهمسرم صفر شد از خانوادش دور شدیم ولی دلم بحدی رنجیده ازشون نمیتونم ببخشم همیشه بغض دارم بخاطرشون گاها باهمسرم سرد میشم.... تازگیا هم ی بحثی شده زنگ. زده بود منو شکایت کنه ب همسرم صداشو از گوشی همسرم شنیدم ضبط مکالمه ک گفته بود غلط میکنه پسرم تنها بیا خونمون زن هیچکدومتون نیاد من میخام تنها ببینم بچه هامو... خلاصه اینارو شنیدم منم ناراحت شدم با همسرم دعوای شدید کردیم ز اون دعوا به بعد دگ تحملشون برام سخت شده... همسرم تنها نمیره اولا خودش نمیخواد ثانیا هروقت تنها میره بلا استثنا میشینن پشت سرم حرف میزنن ک لاک زده موش دیده شد چرا ب فلانی سلام نداد و... و متاسفانه متاسفانه رو شوهرم تاثیر میزاره حرفشون هرچند کوچکترین اعتراض اونا رو بمن برسونه من اخلاقم بد میشه و ادامه نمیده دگ... حالا میخوام از اونایی که تجربه داشتن بگن چجوری ب ارامش برسم همش پر نفرت شدم پر کینه و ناراحتی... رابطم با همسرم داره خراب میشه دوس ندارم پیشش باشم هرچند اون ناز منو میکشه و همه میگن واقعا شوهرت عاشقته... چجوری بیخیال حرفا و تیکه هاشون بشم شوهرمم سکوت میکنه هیچوقت چیزی نمیگه جلو من بهشون... ولی پشت سرم کلی ازم دفاع میکنه چندین بارم ثابت  شده و مادرشوهرمم لو داده ک بخاطر دفاع همسرم از من ناراحته... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رابطتون رو به 1درصد برسونین

هم خودت هم همسرت

همسرت تلفنی جویای احوالشون بشه

کوتاه

هر چند من مخالفم که مردو از خانوادش باید جدا کرد

ولی راه حله دیگه ای به ذهنم نرسید

مخالف نظرمی ریپلای نکن مگه مجبورت کردن؟😂😂😂

تنها راه به آرامش رسیدن اینه که بدونی همه همینطورن و تو اولین عروسی که اینجوری باهاش رفتار شده نیستی،آخریشم نیستی. و اینکه کینه تبدیل به مریضیهای صعب العلاج مثل سرطان و ام اس و ... میشه.

حالا ببین اگه ارزشش رو داره اولویتت رو بذار روی انتقام گرفتن.

2740

من یه مدت چون درس داشتم و سرم شلوغ بود هر سه ماه میدیدمشون و آرامش داشتم ولی الان چون دوباره هی دارم زیاد میبینمشون دعوااام میشه با شوهرم.

بهترین راه ندیدنشونه و خوندن کتابای روانشناسی که بتونی ذهنتو کنترل کنی بهشون فکر نکنی

خودت رو حساس نکن واسه همه یه جورایی مثل همن فقط روش هافرق دارن 

بستگی به اخلاق شوهرت داره اونا زهرمیریزن تو پادزه بریز بذارادم خوبه باشی وهی شوهرت ازت دفاع کنه ویه پندی هم بهت بدم اینه که همون جا جواب رو بده ودیگه از مغزت بندازبیرون

اگه ازمن خوشت نمیاد مهم نیست چون اصلا من جوری رفتار نمیکنم که هرکسی خوشش بیاد  

تنها راهش اینکه خودت رو ببینی

به خودت و زندگیت برسی

من و جاریم لذت میبریم وقتی ببینم مادرشوهر پشت سرمون حرف میزنه چون میدونیم یه کاری کردیم که حسابی سوخته 😂😅

به نظر من حرص خوردنت الکیه

فقط تنها مورد اینکه هیچوقت نزار شوهرت تنها بره اونجا همیشه کنارت باش حتی اگر خونه دشمنت بره

من اگر بگن چرا موهاشو این رنگی کرده چه زشت شده

ته دلم خوشحال میشم چون میدونم صد درصد خوشگل شدم😅

حق داری.. 

بی محلی بزرگترین تنبیهیه ک میشه ب یکی کرد.. 

اصلا محل نده و دل خودتو خالی کن.. نگه ندار تو دلت.. ببخش اما فراموش نکن.. همش بهش فکر نکن خودتو سرگرم کن.. شوهرت مقصر نیست پس اونو تنبیه نکن.. نزار زندگیت سرد شه... لذت زندگیتو ببرو بزار هرکی ناراحته خودش مشکلشو حل کنه... تو چرا باید بخاطر مشکل یکی این همه کینه بگیری باخودت بکشی و اعصابتو خورد کنی... 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2706