2733
2734

فشارت میره بالا... عصبی میشی چون هیچ وقت از خودت دفاع نکردی.. 

بعضی موقعيت ها هست که خیلی راحت میشه بدون بی احترام جنگ و دعوا ادم از خودش دفاع کنه... اما سکوت میکنه... میریزه تو خودش و میشه همینی که تو میگی

بشین فکر کن کدوم موقعیت ها بوده که میتونستی جواب بدی ندادی و تا حالا بارها تکرار شده

تو ذهنت جوابشو تمرین کن... تا تو وقتش جواب بدی

✳️ من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده! #بعد_از_نماز_برای_ظهورت_دعا_میکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای همین میخوام. ب ارامش برسم بخداااا هروق میرم ساکت هم میشینم تیکه میپرونه اوایل هیچی نمیگفتم بیخی ...

حساس شدی اهمییت نده ادم بخواد اهمییت نمیده با این کارا ی بلایی سر خودت میاری

تا حالا اعتراض کردی؟ دعوای مستقیم کردی باهاشون؟ حرف دلت رو زدی بهشون؟

اره... بدتر میشن میفهمن از کجا ناراحت کنن دفعه بعد بدترررر.. ماجراها داشتیمممم روزایی دیدم بخاطر اینا ک تو خوابمم نمیدیدم... 

استارتر چطوري مكالمشا ضبط كردي؟ اسم اپليكيشنه چي بود؟؟

والا ضبط ک من نکردم شوهرم خودش بخاطر ماجرای صابخونمون برنامه ضبط مکالمه نصب کرده رو گوشیش منم اتفاقی ااز اونجا شنیدم، call recorder

نه عزیزم،خواسته تیکه بندازه ک بعد عروسی تودخونتون چی میکشی داداش ک لاغر شدی،انقد حرصم گرفته بود،حالا ...

متوجه ام

چون سابقه دارن پس این حرفشون هم بی منظور نبوده

من شوهرم بعد عقد چاق شد الان یکم لاغر کرده همه بهش میگن یکم لاغر شدی

ولی چون خوبن میدونم منظوری ندارن

منم هیچ راهی نمیدونم 

خانواده شوهر من وقتی شوهرم هست با من کاری ندارن و بهش زنگ میزنن که با زنت خوب باش خودشونو خوب نشون میدن اما خدا نکنه شوهرم بره ماموریت باهام دعوا میکنن و قهر میشن و کلیییییی بی احترامی مخصو۱ا خواهرشوهر که خیلی بی ادبه

بعد چون جلو شوهرم باهام خوبن شوهرم مونده بین ۲راهی که چیکار کنه واقعا...

منکه هیچچچچچ وقت فراموش نمیکنم کاراشونو از خدا میخوام همه جواب دل شکستن رو ببینن

عزیزم اگه شوهرت پیش شما چیزی نمیگه بهشون میخواد حرمتای بینتون حفظ بشه..

گاهی لازمه خیلی چیزا رو نبینیم خیلی سخته اما با تمرین ممکنه پیش اونا جوری نشون نده ک از رفتارشون رنجیده شدی سعی کن هیچ شکایتی هم ب شوهرت نکنی..

خیلی از رنجیدنامون تویه کتاب روانشناسی خوندم ناشی از کنترل بیرونی میشه ک ما متوجه نمیشیم من تازه فهمیدم شکایت کردن و غر غر کردن یه کنترل بیرونیه ک ما دیگران رو عامل ناراحتیمون میبینیم و واقعا هستن اگه کنترل بیرونی نکنیم عالیه یه کتاب معرفی میکنم بخون حتما این توصیه ی روانشناسه

کتاب ازدواج بدون شکست دکتر ویلیام گلسر کارلین گلسر ترجمه دکتر علی صاحبی