2737
2734
عنوان

زن های کشورم... مردهای کشورم...

440 بازدید | 42 پست

زل زده بودم به یک مرد اروپایی و با خودم می‌گفتم چه خوش‌تیپ!

ناگهان همسرش از در آمد تو. توی کشتی نشسته بودیم.

در این مدت به زنها زیاد نگاه نکرده بودم. اغلب زیاد به آدمها نگاه نمی‌کنم، کلیت یک فضا بیشتر برایم جذاب است، یا گاهی جزئیاتی خیلی خاص در زنده‌ها و اشیا.

همسر آن مرد توجهم را به خودش جلب کرد. تمام تن، دست‌ها و پاهایش لک و پیس داشت، اما او پیراهن باز و دامن کوتاه پوشیده بود.

از آن روز به زنان بیشتری نگاه کردم، زنى که خیلی اضافه‌وزن دارد و نیم‌تنه می‌پوشد. فلان زن که چند خال گوشتی روی سینه‌اش داشت اما لباس باز پوشیده بود. رگ‌های واریس فلان زن و دامن کوتاهش. با خودم فکر کردم چرا ندیده بودمشان؟ و اگر این ویژگی‌ها در بدن من بود چه اتفاقی رخ می‌داد؟ قطعا لباس باز نمی‌پوشیدم یا حتی هیچ‌وقت لباس تنگ به تن نمی‌کردم مبادا چربی‌هایم بزند بیرون.

بعد به مردها فکر کردم، به زندگی‌هایی که از جسمانیت عبور کرده، مردهایی که نمی‌گویند خال‌گوشتی‌ات را بردار، یک فکری به حال خط واریست بکن، زن چاق که نیم‌تنه نمی‌پوشد، ماه‌گرفتگی‌ات را درست کن.

افرادى كه فهمیده‌اند باز پوشیدنشان نه از بهر خودنمایی که براى راحتی‌ست.

به زن‌های ‌کشورم فکر کردم!

ابروهات رو وردار خب! چرا نمیری لیزر؟ چرا نمیری خال گوشتی رو برداری؟ واااا، این چه هیکلیه؟ با این هیکل چه لختی هم پوشیده! چقدر بی‌ريخته طرف، چه کوتاهه. چه درازه.

به معنای جهان اول و سوم فکر می‌کنم و به عبور...

و چه سخت که ما هنوز برای هم لباس می‌پوشیم، برای هم رژیم می‌گیریم و جسم و فیزیک به بدترین شکل ممکن اولویت ماست، شبیه هم بودن، برای زیبا بودن! نداشتن خودباوری و اعتمادبه‌نفس و مخفی کردن نداشته‌هایمان در پشت نقاب اندام و بینی‌های عمل‌شده و لبهای...

تفاوت ما با آنها فقط در منطقه‌ی جغرافیایی و وضعیت اقتصاد و... نیست که در طرز فكر جهان سوميان است. مفهوم آزادی در آنجا رها شدن از لباس و پوشش نیست بلکه رهایی از تفکرات و ذهنیتها و خرافات و افکار مسمومی‌ست که زندگی‌های ما را شبیه بردگان کرده.

این جا فقط زیبایی مهمه .

تامام .....

اصلا مرد ها این جا توجه نمیکنن ک چن تا کتاب خوندی این جا فقط ب اندامت نمره میدن 

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

شرم از بدن چیزیه که مادرانمون با تولدمون بهمون یاد میدن ما همگی از بدنمون خجالت میکشیم تقریبا همگی باهاش بیگانه ایم 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از بچگی تو شیکم مادرت باید خانه داری سیاست و عشوه بلد باشی.

تو زندگیه با شوهر باید بدون هزینه ابروهای برداشته.بدن بدون موی زائد همه جای بدنت سفید و بی عیب.بدون هزینه خیاطیت بیست.اشپزیت عالی.ارایشگری عالی.تو رابطه جنسی مهارت بالا.ولی افتاب مهتاب ندیده و همش قبل ازدواج سرش تو کتاب بوده باشه.

قبل از اینکه نظرمو ریپلای کنی چندبار بگو.(به من چه؟ به من چه؟) بعد ریپلای کن:)
2740

این مقایسه ها فقط فاز منفی میده اروپا هم این دوران رو داشت گذروند و ب اینجا رسید  تو‌تعریف معیار زیبایی شناختی و استاندارد زیبایی خیلی چیزها دخیلن

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
دقیقا😂😂خانواده هم همین توقع رو دارن..زرنگ ولی آقتاب مهتاب ندیده وگوشه نشین😂😉

اره دیدم.بدون هزینه باید بهترین تیپ رو داشته باشی.تازه ییرونم حق نداری ارایش کنی ولی باید از دختر خاله شوهرت که اول ارایش بوده بعد صورت یادبگیری اینقدر زیبا باشی

قبل از اینکه نظرمو ریپلای کنی چندبار بگو.(به من چه؟ به من چه؟) بعد ریپلای کن:)