2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ربطی به دانشگاهت نداره شما مدرک حقوق داشته باشی میتونز ازمون وکالت وسردفتری رو شرکت کنی

عاخه یکی از دوستام امروز میگفت چون بدون آزمونه فراگیر،،،واسه همین فک نکنم وکالت بتونی شرکت کنی 

2740

بله عزیز مطمئنم میشه. من رتبم ۸هزار بود اما الویت اولمو به درخواست مامانم یه چی دیگه زدم همونو قبول شدم بعد پشیمون شدم چون حقوق دوس داشتم رقتم فراگیر خوندم بعد با مدرکم آطمون وکالت شرکت کردم. اصلانم تو لیسانسم حتی ننوشته فراگیر

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
ببخشید شما هم رشته حقوق خوندین فراگیر؟

نه عزیزم اما میدونم که. میتونید توىهمه آزمونهاىوکالت. قضاوت و سردفترىبا مدرک فراگیر شرکت. کنید

❤الله♥️🌺خدایا سختی ها با تو آسان میشود، ای بهترین رفیق روزهای سخت🌺
بله عزیز مطمئنم میشه. من رتبم ۸هزار بود اما الویت اولمو به درخواست مامانم یه چی دیگه زدم همونو قبول ...

وای قربونت بشم که منو از سردرگمی نجاتدادی ازصبح فکرم درگیره حرفه دوستم بود 

وای قربونت بشم که منو از سردرگمی نجاتدادی ازصبح فکرم درگیره حرفه دوستم بود 

ای جانم تورو دیدم یاد گذشته خودم افتادم😍

۷ سال پیش رفتم دانشگاه فراگیر حقوق خوندم. موفق باشی خانوم وکیل آینده😍

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
ای جانم تورو دیدم یاد گذشته خودم افتادم😍 ۷ سال پیش رفتم دانشگاه فراگیر حقوق خوندم. موفق باشی خانوم ...

میخوام برم فردا ثبت نام کنم واسه فراگیر چون دوس دارم وکالت بدم

امامونده بودم گفتم نکنه مدرکش ارزشی نداشته باشه خداخیرت بده ک راهنماییم کردی

ببخشید میپرسم الان شما وکالت قبول شدین ؟

آهان موطلایی جون یسوال 

هفت سال قبل فراگیر پیام نور آزمون داشت ولی الان بدون آزمونه 

نکنه مالع شما امتحان دادین مانعی نداشت ولئ الان بگن بدون آزمون نمیشه وکالت شرکت کرد؟  

2706