2737
2734
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66655 بازدید | 6700 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلااااااام دوستان خوبید ایا؟! ی نشونی از حیات خودتون ب ما بدید نگرانتونیم،مه ۱۳ کجاست؟ بالاخره بچش د ...

سلام من هي ميام نشوني ميدم از خودم اما كسي نيست

☹️☹️☹️

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
سلام دوستای گلم اگر انشاالله بطلب فردا عازم حرم امام رضا هستم اسم تک تکتون میارم و دعاتون میکنم م ...

به به بسلامتي خوش به سعادتت

مراقب باشيد احتياط كنيد

خوش بگذره زيارت قبول باشه پيشاپيش

ممنون كه ياد ما هم هستي

حتما دعا ميكنيم ان شاءالله هم شما هم همه مسافرا صحيح و سلامت برن و برگردن 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2731
فردا اول وقت بی بی میزنم.اگه مثبت بود میرم از منفی بود که هیج

ان شاءالله كه خيره

سلام دوستای گلم اگر انشاالله بطلب فردا عازم حرم امام رضا هستم اسم تک تکتون میارم و دعاتون میکنم م ...

عزیزم برات صلوات فرستادم ان شالله ک به سلامت میریدوبرمیگردیدوحسابی بهتون خوش میگذره😍

لطفا برای منم دعا کن امسال نی نی دارشم بی دردسر..زرشکپلو رو یادت نره.ممنون.🌹

یه 
عزیزم برات صلوات فرستادم ان شالله ک به سلامت میریدوبرمیگردیدوحسابی بهتون خوش میگذره😍 لطفا برای منم ...

ان شاءالله

2738
منکه تا۱۴نیستم اما انشالله ماه دیگه میام اسممو میگم اعلام کنی گلفام جون

ان شاءالله ان شاءالله

2706