2737
2739
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66655 بازدید | 6700 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كجايي سوينام جان خوبي رديفي؟

قربونت عزیزم, سعی میکنم خوب باشم امسال چه سالی بود, روز سال تحویل و بگو روز پدر بود, فقط از خدا میخوام دعای خیر پدرم و پدرشوهرم و امیرالمومنین حضرت علی پشتم باشه 

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 

مهگل جون امروز به نیتت ذکر میگم و دعات میکنم به زودی مامان بشی و مصلحت خدا باخواسته دلت یکی بشه الهی آمین

همیشه عشق باشد ...همیشه برکت

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
قربونت عزیزم, سعی میکنم خوب باشم امسال چه سالی بود, روز سال تحویل و بگو روز پدر بود, فقط از خدا میخو ...

ان شاءالله

خدا باباتو رحمت كنه جاش هميشه سبز باشه

اميدوارم امسال برات اتفاقاي خوب بيفته دلت شاد بشه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

سلام بچه ها خوبید؟ 😘😘عیدتون مباررررک.. امروز انشاا.. ک روز اخره همه یه ارزوهاشون برسن.😍

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2738
اینم هفت سین من 😆😍

به به مباركه ان شاءالله سال بعد كنار هفت سين با ني ني جشن بگيري

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
به به مباركه ان شاءالله سال بعد كنار هفتي سين با ني ني جشن بگيري

مرسی عزیزززززم 😍😍انشاا..

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
سلام خانوما کسی عکس رنگی رحم برداشته؟؟ من مریودیم منظم بوده الان ۳روز عقب انداختم به خاطر عکس هست؟؟

من دوبار انداختم به خاطر عكس عقب نميفته فكر نكنم ربط داشته باشه نكنه مامان شدي

من دوبار انداختم به خاطر عكس عقب نميفته فكر نكنم ربط داشته باشه نكنه مامان شدي

نه فک نکنم چون یه هفته لک بینی داشتم رابطه نداشتم من هنوز نمیخوام اقدام کنم

یا طبیب من لا طبیب له
2706