2733
2739
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66655 بازدید | 6700 پست
فدات بشم عزیزم😘. ان شاءالله🙏 بخدا هرروز تو ختم اسمت رو آوردم وبچه های ختم ۴۰ نفره مون... ان شاءالل ...

قربونت برم عزيزم سال جديد سال خوب و پراز شادي باشه برات واقعا خوشحالم برات

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
قربونت برم عزيزم سال جديد سال خوب و پراز شادي باشه برات واقعا خوشحالم برات

قربونت مهربون😘😘ان شاءالله برای شمام عزیزم به همچنین🙏🙏🌹🌹

خدای خوب ومهربونم😘😍خودت مراقب همسرم وفرزندانم وخودم وخانواده م باش😍😘😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت مهربون😘😘ان شاءالله برای شمام عزیزم به همچنین🙏🙏🌹🌹

ان شاءالله😘😘

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بچه ها چه خبره اينجا 

چرا كسي نيست

بياين از خودتون خبر بدين

2731
عزیزم همه در حال خونه تکونین

اره بابا خسته شدين بسه ديگه

سابيدين سفيد شد 😄😄

شما نساییدی؟

چرا من چون اوايل اسفند انتقال داشتم بيشترشو تو بهمن انجام دادم 

2740

من که هم پریود شدم هم درد دارم هم از شنبه که لوله ترکیده خونه رو هواست کل خونه گردگیری کرده بودم ولی الان پر از خاک شده تا خدا کنه تا فردا تموم بشه هیچ خریدی نکردم چون این مدت ۱۶ روز تو خونه بودم بیرون نرفتم 

خدایا درست در لحظه که انتظارش نداشتم بعداز سال انتظار معجز ات در دلم احساس کردم .اگاه هستم هرچی تو بخواهد همان خواهد شد.🌸رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌸
2706