2737
2734
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66655 بازدید | 6700 پست
به منم فقط استرادیول داده

استراديول خوبه من استرومارين داده ايراني زياد ضخامتو تغيير نداده تا ببينم فردا چي ميشه 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استراديول خوبه من استرومارين داده ايراني زياد ضخامتو تغيير نداده تا ببينم فردا چي ميشه 

گلفام جان روز انتقالتون بگو که ‌واست دعا کنیم 

واقعا از صمیم قلبم آرزو می‌کنم با این انتقال باردار بشی عزیزم 

خدا جونم هزاران بار شکرگزارم بابت معجزت لطفا سالم بذارش تو بغلم  الهم صلی علی محمد و ال محمد

سلام صبحتون بخیر 

من امروز ختمو به نیت یاسمین۶۶ خوندم به این نیت که به زودی مامان بشه

خدا جونم هزاران بار شکرگزارم بابت معجزت لطفا سالم بذارش تو بغلم  الهم صلی علی محمد و ال محمد
2728

عزیزم دکترم به من برای استرس پرانول داده خیلی خوبه استرسم کم شده شمام خودتون میتونید از داروخانه بگیرین و تا روز انتقالتون بخورین

گلفام جان روز انتقالتون بگو که ‌واست دعا کنیم  واقعا از صمیم قلبم آرزو می‌کنم با این انتقال با ...

مرسي عزيزم چشم ميگم دعا كن كه شرايط خوب بشه واسه انتقال

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
عزیزم دکترم به من برای استرس پرانول داده خیلی خوبه استرسم کم شده شمام خودتون میتونید از داروخانه بگی ...

متورال دارم ميخورم از امروز دكتر قلب داده با املوديپين ان شاءالله كه اثر بذاره بايد رو خودم كار كنم استرسم بياد پايين

سلام این روزبه نیت این دوتا دوستم خوب خوندم .خودم هم باید نباید پریود میشدم تا زخم خوب بشه ولی بازم با خوردن قرص استروژن پریود شدم زنگ زدم به دکتر فعلا گفت دوتا بخور تا شنبه برم اینجوری این ماه نمی تونم ای یوای کنم .چه حکمتی داره فقط خدا خودش میدونه 

خدایا درست در لحظه که انتظارش نداشتم بعداز سال انتظار معجز ات در دلم احساس کردم .اگاه هستم هرچی تو بخواهد همان خواهد شد.🌸رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌸
2740
سلام این روزبه نیت این دوتا دوستم خوب خوندم .خودم هم باید نباید پریود میشدم تا زخم خوب بشه ولی بازم ...

ناراحت نباش حتما مصلحتي هست اروم باش عجله هم نكن ماه بعد ان شاءالله با خبراي خوب مياي 

دوستاي خوبم مژده يه مامان داريم امروز از گروه اول بسلامتي قلب ني نيشم شنيده براش صلوات بفرستين و از ته دل دعا كنيد تا اخر بارداريشو بسلامتي طي كنه ❤️❤️❤️

دوستاي خوبم مژده يه مامان داريم امروز از گروه اول بسلامتي قلب ني نيشم شنيده براش صلوات بفرستين و از ...

خوشحال میشم ولی توام با حسسسسرررررت😅صلوات فرستادم براش

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
ببین گلم این خانمی که من پیشش میرم ماماست هم داروهای گیاهی طب اسلامی رو میده هم اگه نیاز باشه داروه ...

من تهرانم منم قبلان طب سنت رفتم, اما این ماه دارم دارپی دکترم و استفاده میکنم کنارش بادکش تخمدان رحمم از این هفته میرم

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 
ممنون خواهرجونم قربونت برم الان خوب خوبم فشارمم عاليه از دعات ممنونم من چقدر خوشبختم كه دوستايي مثل ...

خدارو شکر انشاالله که همینجوری خوب بمونی خیلی گلی

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 
من تهرانم منم قبلان طب سنت رفتم, اما این ماه دارم دارپی دکترم و استفاده میکنم کنارش بادکش تخمدان رحم ...

راستی من تورویان انتقال میدم میخوام بیرون ازرویان بای دکترهم مشورت کنم برای داروهای بعدانتقالووضعیتم دوستان نظرتون چیه

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
فردا برم سونو اگه همه چي مورد قبول بود بهم روزشو ميگه بستگي داره ضخامت اندومترم بالا رفته باشه يا نه ...

انشاالله که همه چی عالی پیش میره

2706