2733
2739
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66655 بازدید | 6700 پست

شرايط ختم هر روز صدبار استغفرالله ربي و اتوب اليه براي گناهاي خودمون و ده بار ذكر رب لا تذرني فردا و انت خيرالوارثين به نيت نفر مورد نظر

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
سلام ناماز جان دستت درد نكنه الان خودم اسامي رو ميذارم شما بقيرو اضافه كن 

بچه هارو منشن میکنی من بلد نیستم اگه بشه اول واسه من بخونن اخه این ماه کاری کردم ک الان ب دعا نیاز دارم😅🤲🙏

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه هارو منشن میکنی من بلد نیستم اگه بشه اول واسه من بخونن اخه این ماه کاری کردم ک الان ب دعا نیاز د ...

اره ليست تكميل شد همرو ميفرستم اينجا خيالت راحت تو هركي اومد بنويس منم اونور كسي خواست اسمشو بهت ميدم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2728
امادم اما شاید باردار باشم

هر کس تو اون روز واست میخونه تو نیت میکنی خوب نینی سالم باشه

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ناناز جان دستت درر نکنه اجرت با خدا و امام حسین 

گلفام جون شمام بانی خیر شدین خدا هرچی میخواین‌بهتون بده 

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 
2738
ناناز جان دستت درر نکنه اجرت با خدا و امام حسین  گلفام جون شمام بانی خیر شدین خدا هرچی میخواین ...

ایشالا خدا ب همه کمک کنه منم توشون🤲🤲🤲

یا امام زاده کامران واس نیننی یار شدن نذر و نیاز کنیم

وقتی ۲.۵ منتظر باشی حاظری همه کار کنی

وقتی ۲.۵ منتظر باشی حاظری همه کار کنی

ناناز جان بنويس اسمارو

ناناز جان دستت درر نکنه اجرت با خدا و امام حسین  گلفام جون شمام بانی خیر شدین خدا هرچی میخواین ...

قربونت برم فقط ببينم شما يه روز شاد بشين ارزوي قلبمه

2706