2733
2734
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66655 بازدید | 6700 پست

به نیت زری خانوم خوندم خدا جونم بهش بچه های سالم صالح زیبا عنایت کن, الهی آمین

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 
خدا خودش هرچی که میخوای به خیرو خوشی و برات مقدر کنه الهی آمین

ان شاءالله 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای خوبم 

امروز به نیت دوستم زری خوندم انشاالله به زودی دامنش سبز بشه 

الهم صلی علی محمد و ال محمد

خدا جونم هزاران بار شکرگزارم بابت معجزت لطفا سالم بذارش تو بغلم  الهم صلی علی محمد و ال محمد
اره خوابم بده اما امروز سونو داشتم زود پاشدم الان هم حالم گرفتس چهارشنبه رفتم مطب ضخامت اندومترم كفت ...

عزیزم نگران نباش همون جایی که میری واسه انتقال درست میگه 

نظر دکترت چی بود؟

روز چند سیکل هستی؟

خدا جونم هزاران بار شکرگزارم بابت معجزت لطفا سالم بذارش تو بغلم  الهم صلی علی محمد و ال محمد
2728
خدا خودش هرچی که میخوای به خیرو خوشی و برات مقدر کنه الهی آمین

سوینام جان امروز به نیت شمام خوندم انشاالله به زودی دامنت سبز بشه دوستم 

دوستای گلم قند عسل ستاره سونیا گلفام و...من همه پست هاتون رو خوندم دیشب دوباره میگرنم گرفته بود نمیت ...

اره ناناز جان راست میگی ادم نباید انقد زندگیو واسه خودش سخت کنه 

عزیزم نگران نباش همون جایی که میری واسه انتقال درست میگه  نظر دکترت چی بود؟ روز چند سیکل هستی ...

من ١٥ سيكلم گفته يكشنبه برم مطب ببينه قضيه چيه از دست اين دكترا ادم نميدونه چي بگه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2740
سوینام جان امروز به نیت شمام خوندم انشاالله به زودی دامنت سبز بشه دوستم 

خدا خیرت بده انشاالله همچنین برای خودت, منم هرروز به نیت منتظرا و. خودمم میخونم, انشاالله خدا قبول کنه و نفس های برای هم دیگه حاجت بگیره

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 
من ١٥ سيكلم گفته يكشنبه برم مطب ببينه قضيه چيه از دست اين دكترا ادم نميدونه چي بگه

حالا یکشنبه برو ببین چجوریه انشاالله که خیره

حالا یکشنبه برو ببین چجوریه انشاالله که خیره

ان شاءالله هرچي خدا بخواد راضيم به رضاش

زری جان ب نیتت خوندم حاجت روا شی گلم.بچه ها من دیروز  سه تا شلوار نوزادی پسرانه خریدم.هر چند جنسیت اصلا برام مهم نیس اما دیروز ک اون شلوارا دیدم انگار ی لحظه اونارو تن بچم دیدم و دلم لرزید تا حالا اینطوری نشده بودم.زود خریدمشون  

چرا من دو ماهه  یک روز بعد از تخمک گذاری به لک بینی میافتم ؟

عزيزم حتما برو دكتر شايد هورمونات بهم خورده يه چكاپ بشو خيالت راحت بشه 

زری جان ب نیتت خوندم حاجت روا شی گلم.بچه ها من دیروز  سه تا شلوار نوزادی پسرانه خریدم.هر چند جن ...

ان شاءالله كه خيره و قرار به زودي پسرت بياد به دلت افتاده

2706