2733
2739
عنوان

نحوه برخورد من با خانواده همسر ...

| مشاهده متن کامل بحث + 19988 بازدید | 200 پست
فقط فقط فقط صمیمی نشین  شاید اولش خوب باشه ولی ب مرور واستون بد میشه  ساکت و سنگین

من با مادرشوهرم صمیمی شدم واین باعث ک خیلی راحت هرچی دوست داره بهم بگه و گاهی اوقات تحقیرم کنه

من با مادرشوهرم صمیمی شدم واین باعث ک خیلی راحت هرچی دوست داره بهم بگه و گاهی اوقات تحقیرم کنه

من مادر شوهرم داییمو اصلا ندیده.گفت چرا برا عروسیت نیومدن.گفتم دستش شکسته بود .گفت کاش میمرد.فکر کن کسی که ندیدن.منم گفتم چه حرفیه .اصلا دوست نداشته بیاد شاید.دوستان میگن اونا از عروس احترام میخان ولی من طرفام فقط احترام میخوان ولی من احترام نزارنم چیزی نمیگم ولی بی احترامی نکنن حداقل.اصلا دلیلشونو نمیدونم چون بدون ذهنیت وارد شدم و دقیقا با وجود اینکه همون شب اول میترسیدن جواب نه بدم اصرار داشتن جواب بدیم .ولی از همون روز اول اذیت کردن.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چیزی که دستگیرم شد فکر کردن من یه دختر سادم که بودم همسرم خیلی تو مجردی زیادی کمک حالشون بودبعد ازدواج گفتن بیا تو اتاق فلانی کنار هم زندگی کنید با هم .من گفتم خونه مستقل.و از اونموقع مطرود شدم😂چون عملا همه کارشونو همسرم نبود انجام بده .مثلا تو عقد کلی کار مینداختن گردن من.با موذی بازی فکر کردن من کاراشونو میکنم اونا میان میریزن میپاشن همسرمم مثل عقد حقوقشو میده مامانش .خلاصه بعضیا گیر ادمه نامهربون نیفتادن.که میگن دو طرفست.ما هر چی گذشت کردیم محبت کردیم بدتر سو استفاده کردن.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

سلام خدمت بانو تهرانی 

اینا تجربیات منه:

فقط و فقط احترام 

کار در حد معمول، جوری که به سختی نیفتیم

همیشه ظرف میشورم حتی وقتی جاریم نمی‌شورم 

فقط با دعوت میرم خونه خانواده همسر

تو اتاق خوابا اصلا نمیرم مگه با حضور همسرم

سر یخچال اصلا نمیرم 

خیلی احترام نگه میدارم 

بعد از شام خونه مادر شوهر، از مادرشوهر پدرشوهر و همسر خودم جدا جدا تشکر میکنم 

خوشحال میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم.. 🤗
2731

کمتر گرم بگیرید زیاد حرف نزنید زیاد کار نکنید و فقط در حد نهایت ظرفای بد شام کمک کنید در کل سرسنگین باشید .دم به دقیقه هم نرید خونه هاشون 

یه مدت من زیاد کار میکردم دیدم خوبی که از حد میگذره نادان فکر میکنه وظیفه داری و داری وظیفتو انجام میدی. زیادم که صمیمی بشی گرم بگیری حرف بزنی اسرار زندگیتو میفهمن از حرفات استفاده میکنن

من چیزی که دستگیرم شد فکر کردن من یه دختر سادم که بودم همسرم خیلی تو مجردی زیادی کمک حالشون بودبعد ا ...

از شانس خوب یا بدم همسرم من پسر ارشد خانوادست و مادرش خیلی بهش وابسته هیتش اکثر جاهایی ک میریم کنارمونه وقتی میرم خونشون هیچوقت لحظه ی خصوصی با شوهرم ندارم 

2740
از شانس خوب یا بدم همسرم من پسر ارشد خانوادست و مادرش خیلی بهش وابسته هیتش اکثر جاهایی ک میریم کنارم ...

همسر منم پسر ارشده.البته در ظاهر بهش وابستست.منکر مهر مادری نیستم ولی نمیدونم چرا وابستگیش فقط برا کار داشتنه.مهمونیاشون وابسته نیستن.من واقعا دلم میسوزه برا همسرم خیلی جدیه و محکمه ولی بگم چند بار مثل ابر بهار اشک ریخته.من مهمونیاشونو از رو عکسای پروفایلشون میفهمم البته نمیدونن که میبینم.چون این شمارمو‌ندارن و نمیدونن

همسر منم پسر ارشده.البته در ظاهر بهش وابستست.منکر مهر مادری نیستم ولی نمیدونم چرا وابستگیش فقط برا ک ...

مادر شوهر من ی اخلاق بدی داره ک وقتی کسی ب حرفش نکنه و احیانا بخاطر همون حرف گوش نکردن اتفاقی براش بیوفته نفرینش میکنه ب شوهر منم هرچیزی از دهنش در میاد یبارم ک اعتراض کردم گفت ۳۰ساله بچه ی منه هرچی دلم بخواد میگم ب تو ربطی نداره

در کار کردن کوزت باشید در جواب دادن لال درشنیدن کر درمقابل هرسخنی فقط چشمممممم بگویید😑 هرروز به ...

ایگفتی من و دو تا جاریم باید اینجوری باشیم مخصوصا اونها

یه جاریم تو یه ساختمونه و حتیتو یه خونه بوده

تمیزکاری خونه خواهرشوهرمتاهل و اتاق خواهرشوهر مجرد هم ازش میخوان و باید انجام بده

من خودم دیر برم پای ظرفشویی شوهرم میره تو هم و کارم ساخته ست...

مادر شوهر من ی اخلاق بدی داره ک وقتی کسی ب حرفش نکنه و احیانا بخاطر همون حرف گوش نکردن اتفاقی براش ب ...

فقط بگو اتفاقه برا هر کسی ممکنه پیش بیاد.تلقینم نکن.به خودت

فقط بگو اتفاقه برا هر کسی ممکنه پیش بیاد.تلقینم نکن.به خودت

پسراش رو مال خودش میدونه و در واقع عروس باید خداروشکر کنه که شوهر گیرش،اومده شوهر من در عین جدی و محکم بودنش،خیلی،مظلومه

پسراش رو مال خودش میدونه و در واقع عروس باید خداروشکر کنه که شوهر گیرش،اومده شوهر من در عین جدی و مح ...

دقیقا میفهمم.همسر من خیلی ماخوذ به حیا هست.و جدی .خیلیم کارشون‌راه میندازه.وری کوچیکتره فقط با دعوا و قلدری کارشو پیش میبرن.البته که دیگه انقد سو استفاده کردن همسرمم کم اورد.الان من میگم نمیخوای بری یه سر میگه کار دارم مرتب زنگ میزنه ولی وقتی میره تفاوتا و بی انصافیا رو میبینه کمتر میره.یه بار رفتم بالکن دیدم فقط نگاه میکنه به اسمون و اشک میریزه.

2706