2733
2739
عنوان

نحوه برخورد من با خانواده همسر ...

| مشاهده متن کامل بحث + 19988 بازدید | 200 پست

دوری ودوستی بهترین کاره.احترام نگهدارید تا وقتی احترامتون داشتن درغیراینصورت روابط کمتر بشه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزدلم❤

ب نظر من با هرکس با احترام و محبت برخورد شه دگ به خودش اجازه بی احترامی نمیده.. ما خودمون تعیین میکنیم ک دیگران چجوری باهامون برخورد کنن... 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
قطعا احترام اولین خواسته هر کسی هستش. اونها از عروس انتظار احترام دارن و بالعکس .  

و اینکه حالا که با این خانواده وصلت کردیم ، به اعتقادات و باورهایشان احترام بگذاریم. حتی اگه نظر مخالف داریم بهتره وقتی داریم با اونها معاشرت میکنیم به دیدگاهشون احترام بگذاریم 

خبر چینی نکنیم . چه بین اعضای خانواده همسر و چه بین همسر مون و خانواده اش.

باعث جدایی بین همسر و خانواده اش نشیم.  

اجازه ندیم همسرمون ،خصوصا در حضور ما به آنها بی احترامی بکنه. 

اگه مسئله ای بین ما و یکی از اعضا پیش میاد ، تمام پل های پشت سرمون رو خراب نکنیم.

و هیچ وقت گلایه شوهر مون رو به خانواده اش نکنیم.

فعلا اینها به ذهن من میرسه

ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم
2731
در کار کردن کوزت باشید در جواب دادن لال درشنیدن کر درمقابل هرسخنی فقط چشمممممم بگویید😑 هرروز به ...

این و یادت رفت بگی 

قبل شروع هرکاری انها را مطلع کنیم و حتماااا از انها اجازه بگیریم  

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

با شوهرت بگو بخندنکن بهشون نگو فلان جا رفتیم فلان چیز خوردیم نگو رفتیم خونه مامانم فلان چیز خوردیم لباس نو هی نپوش همیشه بگو خوش نیستیم 

ب شوهرت نگو نرو خونه مامانت خودتم رفتی مثل بچه های لال باش فقز لبخند کمرنگی بزن پذیرایی کن کار کن تو خونشون اصلا درمورد مساعل خصوصیشون نپرس ازشون 

این و یادت رفت بگی  قبل شروع هرکاری انها را مطلع کنیم و حتماااا از انها اجازه بگیریم   &n ...

با عرض پوززززش😥

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

منم پیشنهاد میکنم هنرهاتون رو به خانواده شوهرتون نگید من یه خیاطی بلدم.غلط کردم گفتم هررور با انواع اقسام خشتک های پاره که باید بدوزم با چرخ مواجه میشم.

و همین طور بند انداختن بلدم غلط اضافی کردم و حالا بایستی مادر شوهر. و خاهر شوهرای گرامی رو بند بندازم و نمیرند ارایشکاه پول بدن و خودم عین خرا باید برم پول بدم برای ارایشگاه

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم
2738

من همیشه ی سوال واسم پیش میاد

خانوم تهرانی شما اسم و فامیلتون فیکه یا واقعیه؟

اگه واقعیه 

با حدیثه تهرانی نسبتی ندارین؟:)

فامیلیتون از اول این بوده 

یا تغییرش دادین؟

ولی احتمالا از اول همین بوده

چون فامیلی رو ک بخوای تغییر بدی 

نمیذارن فامیلی ای بذاری ک تو شَهرت ازش هس

واااای فقط جمله اخرت😂😂 همیشه برا جاریم ب کار میبرن😂😂

بیچاره شاید مشکل مثانه داشته باشه😟والا😂

شما خیلی وقتا حرفای مادر دختری یا خواهربرادری با خانوادتون دارید که دلتون نمیخواد شوهرتون کنارتون باشه پس این حقو برای شوهرتون و خانوادش قایل بشین و یه وقتایی تنهاشون بزارین کم کم شدیدا اعتمادشون به شما جلب میشه! 

خیلی از حرفا رو بزارید شوهرتون به مادرش بزنه نه شما!

مونا جونم سلام ☺️❤️💋

من با مادر همسرم مثل مادر خودم رفتار میکنم ولی با این تفاوت که کمی حریم ها و چهار چوب هارو بیشتر حفظ میکنم و رسمی تر هستم 

گاهی اوقات وقتی چیزی بهم میگه با خودم میگم زود حالت دفاعی نگیر و تو ذهنت بزرگش نکن اول فکر کن ببین اگر مادر خودتم میگفت ناراحت میشدی ؟ شاید از روی حس دلسوزی گفته باشه 

بعد تصمیم میگیرم یا مهربون مثل مادر خودم باهاش رفتار میکنم و گوش میدم و .... یا به دو قسمت مساوی تقسیمش میکنم خفش میکنم لهش میکنم این دست و میندازم دهنرو پاره میکنم ☺️ ببخشید عصبانی شدم اگر دیدم حرفشون یا کارشون دخالت بود با لبخند و سر تکون دادن از کنارش عبور میکنم 😊

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
2706