2733
2739

سلام بچه ها من دنبال دکتر زنان هستم که وقت بزاره و با تجربه باشه تعریف نوشین جعفری رو شنیدم کسایی که رفتید پیشش نظراتتون رو بگید ممنون

خدایا شکرت 

شنیدم دکتر خوبیه ولی خودم پیشش نرفتم

من دکترم فریبا بهنام هست که فوق العاده س

اخلاق .تشخیص و همراهی و همدلی ش خیلی خوبه واقعا

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

من رفتم پیشش انقدر مطبش شلوغ بود چندتا چندتا میفرستاد داخل

باید در حضور چند نفر مشکلتو میگفتی

دکترم انقدر عصبی و کلافه بود سرم داد زد که گفتم آزمایش برام بنویس گفت اگه خودت بلدی چرا اومدی دکتر

دیگه نرفتم پیشش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه بار با دوستم رفتم دوستم میخواست معاینه بشه.یهو دیدم ۴نفرو صدا کردن بعد کلی معطلی که با هم برید تواناق.بعد دوستم رفت تو اومد بیرون گفتم چی شد گفت جلو در میگه همتون شلوارتون و درارید نوبتی بخوابید معاینه کنم.البته الان نمیدونم ولی اون موقع این حوری معاینه میکرد.از طرفیم همه میگن خیلی اخلاقش بده.جاریم ین بار رفت پیشش دیگه نرفت

گر تن بدهی دل ندهی کار خراب است/چون خوردن نوشابه که در جام شراب است/گر دل بدهی تن ندهی باز خراب است/این بار نه جام است و نه نوشابه سراب است/اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویندچون دغدغه مردم این شهر حجاب است/تن را بدهی دل ندهی فرق ندارد/یک آیه بخوانند گناه تو ثواب است/ای کاش که دلقک شده بودم نه شاعر/در کشور من ارزش انسان به نقاب است/هر جای جهان مرتبه زن بلند است/در کشور من زن مثل میت به حساب است/خریدند تنت را و بریدند کفنت را/به یک آیه و چند سکه ببستن دهنت را/نه روحی به کار است نه عشقی به بار است/فقط شهوت مردانه به اندام تو یار است/شکستند دلت را و غرور و حرمتت راسکوتت گرفت از تو تمام فرصتت رابه نانی تو راضی شدی و هیچ نگفتیهمین است که جاهل زده بر تو همتت را
2731
فریبا بهنام اطلاع داری کدوم بیمارستان ها کار میکنه؟

کمالی و مریم و مطمان هستم

خودم مریم باش زایمان داشتم خیلی خوب بود

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
کمالی و مریم و مطمان هستم خودم مریم باش زایمان داشتم خیلی خوب بود

عزیزم شما بیمارستان مریم زایمان داشتی؟سزارین یا طبیعی؟ راضی بودی از بیمارستان مریم؟؟ اخه خیلی ها میگن شاکی زیاد داره؟

خدایا شکرت 
2740
عزیزم شما بیمارستان مریم زایمان داشتی؟سزارین یا طبیعی؟ راضی بودی از بیمارستان مریم؟؟ اخه خیلی ها میگ ...

من سزارین بودم.

والا من که خیلی راضی بودم

دکترم که دکتر بهنام بود و ب نظرم واقعا تو کرج تکه

بیمارستان هم محیطش تمیز بود کادر پرستاری خوش اخلاق یودن رسیدگی شون هم خوب بود. عذای بیمارستان هم خوب بود.

من زایمانم هفته ۳۴ ام شد و جلوتر از تاریخ اصلی خانواده م هم شهرستان.

تک و تنها بودم

اونقدر رسیدگی بیمازستان خوب بود که اصلا اینکه همزاه ندارم رو حس نکردم.

الان دخترم ۳ ساله س  دیگه

من سزارین بودم. والا من که خیلی راضی بودم دکترم که دکتر بهنام بود و ب نظرم واقعا تو کرج تکه بیمار ...

چقدر خوب خدا حفظش کنه.به دستگاه نیاز شد؟؟ چند کیلو بود دخترتون هفته ۳۴؟ من دکترم مریم رو پیشنهاد داده برا زایمان سزارینی هستم.

خیلی تو نی نی سایت دیدم که نظرات منفی گزاشتن نگران شدم

خدایا شکرت 
چقدر خوب من دکترم مریم رو پیشنهاد داده برا زایمان سزارینی هستم. خیلی تو نی نی سایت دیدم که نظرات من ...

دکترت کیه

به دستگاه نیاز شد؟؟ چند کیلو بود دخترتون هفته ۳۴؟ 

نه شکر خدا

اخر ۳۴ هفته ب دنیا اومد. ۲۶۵۰

نه شکر خدا اخر ۳۴ هفته ب دنیا اومد. ۲۶۵۰

خدا حفظش کنه..

من انقد کامنت منفی خوندم در مورد مریم که میگن الکی دستگاه میزارن و رفتار و رسیدگب خوب نیست بخدا این چند هفته اخر استرس بیمارستان رو گرفتم.از طرفی زایمانمم ۳۷ هفته انجام میشه خیلی وقت زیادی ندارم

خدایا شکرت