2737
2734
عنوان

هرکی یه کتاب بهم معرفی کنه

271 بازدید | 22 پست

کسی کتابی در رابطه با 

بالا بردن اعتماد بنفس

مدیریت زندگی

چجوری حرفمون تاثیر گذار باشه رو همسر

چجوری همسرمونو بگیریم تو مشتمون‌‌(ازجنبه ی مثبت)

چجوری ب ارامش برسیم . در این راستا کسی کتابی میشناسه معرفی کنه یا اگه تو گوگل پلی یا اینترنتو بازار هست اسمشو بگه

ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

من رفتم مشاوره گفت در اینباره که تفاوت بین زن و مرد رو به طور کامل درک کنین کتاب مردان مریخی زنان ونوسی...و محشره دارم میخونمش...و دوتا کتاب از قدیما ما داشتبم خونمون...در همین باره...یکی اسمش بود نکته های درگوشی واسه خانما که توش گفته بود تفاوت زن و مرد چیه...یکی دیگشم بلعکس...تو کتاب مردان مریخی زنان ونوسی مثلا اون اولش گفته که مردا از سیاره مریخ میان به ونوس و عاشق زنان ونوسی میشن و زنان ونوسی هم با اغوش باز پذیرا بودن...بعد باهم میخوان مهاجرت کنن به سیاره زمین...وقتی که مستقر میشن تحت تاثیر جو زمین قرار میگیرن و یادشون میره که از دو سیاره دیگه بودن و فکر میکنن که باید شبیه هم باشن و چند بخش میکنه کتابو و توضیح میده...خیلی قشنگه

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2706