2737
2739
عنوان

میترسممم

314 بازدید | 54 پست

۱هفته مونده به پریودم همیشه ۱یا۲روز قبل اعلائم پریودی میومد الان چند روزه زیر شکمم وحشتناک تیر میکشه میترسم ی وقت علائم حاملگی باشه ممکنه؟؟؟جلوگیری طبیعی دارم

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
طبیهی چ کوفتیه من نمیدونم بابا نمیشههههههه  شوهر من ک نمیتونه مرد جوون خییییلی ریسک میکنید خیل ...

شوهرت چی؟؟؟

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

نترس عزیزم پریود میشی.منم قبل پریودیم همیشه جوش میزنم رنگو روم تیرع میشه سگ میشم پاچه میگیرم😄😂

ولی این ماه هیچکدوم ازین علائمو نداشتم ولی پریود شدم

۴ دی پریود شدم الان میشه ۵روزکه پریودم

مرا عهدیست با جانان...❤💍💏
2738
طبیعی ریسکش بالاست اگه بچه نمیخای با یه چیز مطمعن جلوگیری کن. من هم طبیعی جلوگیری میکردم هم قرص استف ...

قرص وحشتناک چاقم میکنه

نترس عزیزم پریود میشی.منم قبل پریودیم همیشه جوش میزنم رنگو روم تیرع میشه سگ میشم پاچه میگیرم😄😂 ول ...

وای خدا کنه

قرص وحشتناک چاقم میکنه

آخه مشکل اینجاس قرصم مطمعنی نیست. من آمپول میزدم خیلی چاق شدمو کمردرد گرفتم قطع کردم قرص خوردم که باردار شدم آی یو دی هم بهم نمیفته موندم بعد زایمانم چجوری جلوگیری کنم😯

@mamanmahnaz   میگم شوهر من اصلا نمیتونه طبیعی جلوگیری کنیم نمیتونه کنترل کنه

خب شوهر من میتونه ولی کلا طبیعی ریسکش بالاس 

آخه مشکل اینجاس قرصم مطمعنی نیست. من آمپول میزدم خیلی چاق شدمو کمردرد گرفتم قطع کردم قرص خوردم که با ...

ای بابا مجبوری از اون یارو استفاده کنی ک....م

2706