2733
2739
عنوان

بچه دوم اره یا نه😮😮😮😮

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 49 پست
همینکارو میکنم ولی میگه تو رو نیخوام من طاها رومیخوام یا میگه چرا ما مهدی نداریم تو خونه (پسرعمواشو ...

میتونی چن وقت دیگه بزاریش مهد چن ساعت در هفته ..البته اگه بچه دوم کلا میخای یه بحث دیگه اس ولی منظورم. اینه که راه حلای دیگه جز بچه دار شدن برای همبازی پیدا کردن وجود داره 

Shake it! shake it!
همینکارو میکنم ولی میگه تو رو نیخوام من طاها رومیخوام یا میگه چرا ما مهدی نداریم تو خونه (پسرعمواشو ...

همه بچه ها میگن جدی نگیر 

بزرگ ک شد تشکر هم میکنه ک جیبش پره 

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرایط زندگیتو خودت بهتر میدونی

گیجم به خدا من عاشق بچه هام شرایطشم داریم ولی من خودم احساس میکنم ایندم خراب میشه 😭😭😭من خیلی خودخواهم

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2728
خیلی کار اشتباه و غیر انسانیه بخاطر بچه اول تون بچه دوم میارید که اون تنها نباشه  مگه عروسکه ...

والا بخدا آخه این چه شیوه ایی هستش که تو ایران رایحه 

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
گیجم به خدا من عاشق بچه هام شرایطشم داریم ولی من خودم احساس میکنم ایندم خراب میشه 😭😭😭من خیلی خودخ ...

خودخواه نیستی اتفاقا 

بچت ی مادر سالم میخاد با توجه ب اینکه قبلا افسردگی داشتی با این کارت آینده دوتا بچه رو خراب نکن 

الان میتونی همین یکی رو خوشبخت کنی 

از ما گفتن 

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏
خودت اذیت نمیشی من سابقه افسردگی دارم میترسم دوباره برگرده

من موافق بچه دومم پسر سه سالش بود اقدام کردم الان دخترم ي سال و نيمشه و خيلي راضيم هم باي هم شدن با اينکه واااقعا براي مادر سخته 

اگه هم خواستي زير نظر دکترباش بخاطر افسردگي موضوع جديه.حتما پيگيري کن

2738
چرا خب بچه بلاخره اذیت خودشو داره دیگه ولی تموم میشه دیگه منم بچه دومم خداخواسته بود اما ننداختمش ا ...

اخیییی😍😍خدابرات نگهشون داره

گیجم به خدا من عاشق بچه هام شرایطشم داریم ولی من خودم احساس میکنم ایندم خراب میشه 😭😭😭من خیلی خودخ ...

عزيزم من پسرم شش سالشه دخترم ي سال و نيم هشت ماه طول کشيد دومي باردار شدم ،

الانم بيست و هشت سالمه و دارم کارشناسي ارشد ميخونم تو ي شهري که تقريبا دو ساعت با شهر خودمون فاصله داره،

وضع ماليمون هم معموليه،محتاج نون شب نيستيم و دستمون به دهنمون ميرسه،

اتفاقا تک فرزندي بدترين کاره من رشته ام روانشناسي باليني بچه هاي تک فرزند خيلي اسيب پذرن بهترين سن براي اوردن بچه دوم زير سه سال داشتن بچه اوله اينو دکتر هولاکويي ميگه فاصله بچه هاي خودش هم زير سه ساله،

حالا هر جورخودت صلاح ميدوني..

اما افسردگيت جدي بگير حتمااااااااا شوخي نيست اول اون و بعد بچه دوم

ممنون از همه گی دوستان تصمیم گرفت با یه مشاور حرف بزنم واحساساتی نباشم راس میگین همه چی که سرگرم کردن بچه وهمبازی نیس دلم میخواد زندگیم نظم داشته باشه واز هیچ چی نترسم

ول کن بابا بچه ست دیگه حالا یه چیزی گفته  سنت کمه پسرت هم کوچیکه . بچه بزرگ کردن الان خیلی سخت  شده . ما همین یکی رو بزرگ کنیم شاهکار کردیم اگه میتونی واسش اسباب بازی های جالب بگیر سرگرم بشه تاب دوچرخه  سرسره هم خیلی خوبه. باور کن با بچه دوم نمیسازه حسودی میکنه اصلا هم باهاش همبازی نمیشه اسباب بازی واسش بهتره سرگرم میشه  

ول کن بابا بچه ست دیگه حالا یه چیزی گفته  سنت کمه پسرت هم کوچیکه . بچه بزرگ کردن الان خیلی سخت ...

همه اینا رو داره کل خونه در اختیارشه خییییلی لوس شده نمیزاره منو باباش باهم حرف بزنیم میگه منو نگاه کنین😒😒 حتی تو مهمونیام همهرومجبور میکنه فقط به اون توجه کنن میگه عمو عمو محمد امین خوشگله؟عموش میگه اره میگه عمو بگو بهت چی گفتم؟همینجوری کلی خودشو تحویل میگیره اگه هم بگیم نه گریه میکنه

همه اینا رو داره کل خونه در اختیارشه خییییلی لوس شده نمیزاره منو باباش باهم حرف بزنیم میگه منو نگاه ...

خدا حفظش کنه... معلومه حس حسودی هم داره. بچه دوم بیاد خیلی احساس کمبود محبت میکنه  بهونه گیر میشه  حتی روی رشدش هم تاثیر میذاره  دیدم ک میگم دخترعموم بعد از ب دنیا اومدن خواهرش اونقد بداخلاق و بهونه گیر شده خیلی هم لاغر شده  دلم براش میسوزه همش گریه میکنه خواهرشو میزنه. بازم میل خودته