2737
2734
عنوان

بچه دوم اره یا نه😮😮😮😮

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 49 پست
خدا حفظش کنه... معلومه حس حسودی هم داره. بچه دوم بیاد خیلی احساس کمبود محبت میکنه  بهونه گیر می ...

واییی نه منصرف شدم کلا نباید احساساتی باشم 

میسی گلم😘

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
واییی نه منصرف شدم کلا نباید احساساتی باشم  میسی گلم😘

خواهش میکنم عزیزم. دخترم ۲ سالو هشت ماهشه اونم لنگه پسرته یه دختر عمو داره  ده ماهشه خیلی بهش حسودی میکنه اگه واسه دخترعموش لباسی چیزی بخرن ما باید دو برابرشو واسه رونیا  بخریم. هیچکسم حق نداره بگه دخترعموشو دوست دارره. منم به هیچ وجه نمیتونم بغلش کنم چون دخترم خ حسوده. با وجود همچین بچه ای به این زودیا نمیتونم ب بچه دوم فکر کنم شاید بره مدرسه بعدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم عزیزم. دخترم ۲ سالو هشت ماهشه اونم لنگه پسرته یه دختر عمو داره  ده ماهشه خیلی بهش ح ...

خییلی سخته به خدا هر چیم توضیح بدی متوجه نمیشه به باش میگه برو اونور سار مال منه باباش میگه زن منه چرا زور میگی؟میگه زن خودمه😕😕😕شوهرم تا چن ساعت چپ چپ نیگاش میکرد😒😒😒

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
خییلی سخته به خدا هر چیم توضیح بدی متوجه نمیشه به باش میگه برو اونور سار مال منه باباش میگه زن منه چ ...

بخدا دخترمنم همینطوره . نه میذاره من ب باباش نزدیک شم نه میذاره باباش ب من نزدیک شه . کلا نمیتونم بچه ای رو ببوسم یا ازش تعریف کنن باید همش بگم این بچه خیلی زشته دختر من خوشگله..   باباش خیلی لوسش کرده

2731
گیجم به خدا من عاشق بچه هام شرایطشم داریم ولی من خودم احساس میکنم ایندم خراب میشه 😭😭😭من خیلی خودخ ...

نه ب نظر منم سنت کنه واسه دومی..بچتو بفرست کلاسی چیزی ک باهمسناش باشه..الکی غصه نخور واسش.‌تو این دوره کاملا طبیعیه

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم