2737
2739

من 15 سال پیش استفاده کردم برای جوش خیلی خوب بود زودی جوشام از بین میرفت

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من استفاده می کردم،دیدم خیلی قرمز میشه و میسوزه دیگه استفاده نکردم،یه دکتره تو ماهواره میومد میگفت اینا رو کنار بزارید و به جاش از کیسه و سفید آب استفاده کنید،من استفاده کردم و راضیم

(( خودم خواستم))
2731
من استفاده کردم عالیه.فقط شبا وقتی چراغ خاموشه باید بزنی .روزا هم باید ضد افتاب استفاده کنی

چ چیزایی باید رعایت کنی .من برای منافذ بازپوستم استفاده میخوام کنم .جوشهای خیلیییی ریز زیرپوستی هم دارم شما براچی استفاده کردی

2738
مشکل پوستیت چی بود قیمتش چنده. هرشب میزنی

قیمتش حدود۳۰تمن..مشکل پوست من اینبود که جوشای قرمز میزدم اصلا‌ چرکی نبودن فقط زیاد بودن بعد جای لکشونم مونده بود الان یک هفتست استفاده میکنم رنگ پوستم خیلی تغییر کرده خداروشکر جوشامم تقریبا ازبین رفته البته من ژل هم استفاده میکنم دکترم تجویز کرده