2733
2739

سلام دوستان بیاین تو این تاپیک هر گیاهی و روشی که برای لاغری دوستاتون امتحان کردن معرفی کنین با هم به جاهای خوب برسیم من زیره سیاه و تخم کتان رو شنیدم شما چه چیزایی رو میدونین که ممکنه خیلی بدرد بخوره؟؟؟؟!

(اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم )برای حاجت روایی همه خانوم گلایی که همراهی میکنن⁦❤️⁩⁦❣️⁩

چه استراحت خوبیست در جوار خودم،خودم برای خودم با خودم کنار خودم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من چایسبزمیخورم و دمنوش سنا که میگن شکمو کوچیک میکنه 

عزیزم دمنوش سنا چجوری استفاده می‌کنی ؟ منع توی شیردهی نداره؟؟؟

2740
زنجبیل رو چجوری استفاده کنیم؟

من گاهي اوقات رنده ميكنم با اب قورت ميدم بدمزست ولي براي چربي شكم عاليه

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
[QUOTE=78158357]من گاهي اوقات رنده ميكنم با اب قورت ميدم بدمزست ولي براي چربي شكم عاليه[/QUOTE ایول ...

يك بار فقط 😓اونم ي هفته درميون يه هفته هروز ميخورم ي هفته نميخورم يك ماه خوردم اينجوري ول مردم دوباره ميخوام شروع كنم

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
يك بار فقط 😓اونم ي هفته درميون يه هفته هروز ميخورم ي هفته نميخورم يك ماه خوردم اينجوري ول مردم دوبا ...

خیلی طووووول می‌کشه که واییییییییی

عزیزم دمنوش سنا چجوری استفاده می‌کنی ؟ منع توی شیردهی نداره؟؟؟

نه توشیردهی نباید مصرف شه ولی بازم بپرسین من یکی ازفیلمهای دکترطب تبریزیانو دیدم گفت سه روزدرمیون دم کنین بخورین شکم کوچیک میشه بعدازاینکه کوچیک شد ماهی یباراستفاده بشه

2706